Age of Conan Ücretsiz Oluyor!

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Age of Conan

MMO dünyasının en kanlı ve en seksi oyunu Age of Conan: Unrated ismiyle bu yaz ücretsiz oluyor. Unrated başlığından anladığımız kadarıyla 18+ dozu biraz daha artırılacak. Ama en önemlisi Age of Conan artık free to play modeliyle oyunculara sunulacak ve aylık ücret ödeme zorunluluğu ortadan kaldırılacak.

Funcom’a göre Age of Conan: Unrated‘da melez bir model uygulanacak. Oyunu ücretsiz oynayarak da 80. seviyeye kadar yükselebilirsiniz ya da aylık ücret modeliyle belli artılara sahip olabilirsiniz. Diğer F2P oyunlarda olduğu gibi mağaza sistemi Age of Conan: Unrated‘da da bulunuyor. Böylelikle daha kaliteli silahlar ve mount’lar satın alabiliyorsunuz.

Ücretsiz modelde dört sınıf seçilebilir olacak. Premium olmayan dungeon’lara ve iki raid’e erişimin yanı sıra, iki karakter slotunuz (en fazla 18 olabiliyor) bulunuyor ve yalnızca basic mount training alabiliyorsunuz.

Age of Conan: Hyborian Adventures Mayıs 2008’de yayınlanmıştı ve şu anda altı dilde oynanabiliyor. Unrated’in ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz Funcom’dan bir açıklama gelmedi. Gelişmeler için bizi takip edin.

Age of Conan Resmi Sitesi: http://www.ageofconan.com/

Age of Conan Ekran Görüntüleri

 

Age of Conan Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. _ErseL_ dedi ki:

    Turbins firmasının öncülüğü sayesinde bir çok oyun yeniden para kazandırmaya başlıyor 🙂 Conan’da kervanın yeni konuğu.

  2. ibrahim dedi ki:

    bu oyun cok güzel