Age of Conan Ücretsiz Oluyor!

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Age of Conan

MMO dünyasının en kanlı ve en seksi oyunu Age of Conan: Unrated ismiyle bu yaz ücretsiz oluyor. Unrated başlığından anladığımız kadarıyla 18+ dozu biraz daha artırılacak. Ama en önemlisi Age of Conan artık free to play modeliyle oyunculara sunulacak ve aylık ücret ödeme zorunluluğu ortadan kaldırılacak.

Funcom’a göre Age of Conan: Unrated‘da melez bir model uygulanacak. Oyunu ücretsiz oynayarak da 80. seviyeye kadar yükselebilirsiniz ya da aylık ücret modeliyle belli artılara sahip olabilirsiniz. Diğer F2P oyunlarda olduğu gibi mağaza sistemi Age of Conan: Unrated‘da da bulunuyor. Böylelikle daha kaliteli silahlar ve mount’lar satın alabiliyorsunuz.

Ücretsiz modelde dört sınıf seçilebilir olacak. Premium olmayan dungeon’lara ve iki raid’e erişimin yanı sıra, iki karakter slotunuz (en fazla 18 olabiliyor) bulunuyor ve yalnızca basic mount training alabiliyorsunuz.

Age of Conan: Hyborian Adventures Mayıs 2008’de yayınlanmıştı ve şu anda altı dilde oynanabiliyor. Unrated’in ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz Funcom’dan bir açıklama gelmedi. Gelişmeler için bizi takip edin.

Age of Conan Resmi Sitesi: http://www.ageofconan.com/

Age of Conan Ekran Görüntüleri

 

Age of Conan Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. _ErseL_ dedi ki:

    Turbins firmasının öncülüğü sayesinde bir çok oyun yeniden para kazandırmaya başlıyor 🙂 Conan’da kervanın yeni konuğu.

  2. ibrahim dedi ki:

    bu oyun cok güzel