AION Free-to Play: 3.0 güncellemesini şimdiden dene!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Aion Free to Play 3.0 güncellemesi

Gameforge, oyunculara 3.0 güncellemesinin test sunucusunu açıyor

05.07.2012 Karlsruhe – Gameforge, NCsoft® ile birlikte tüm oyuncuları resmi test sunucusunda özel mi özel bir tur atmaya davet ediyor. Burada örneğin konut sistemi veya binekler gibi müstakbel özellikler test edilip, yeni bölgelere girilebilecektir.

Tüm ilgi duyan ve yeni özelliklerin yanı sıra içerikleri de doyasıya denemek isteyen oyuncular, şu andan itibaren AION 3.0’ın ingilizce test istemcisini resmi başlangıç tarihinden önce önümüzdeki link üzerinden indirebilir:

http://update.aionfreetoplay.com/

İndirdikten sonra mevcut hesap bilgileriyle giriş yapılabilecektir. Test sunucuda yeni karakterler oluşturulması gerekse de, tüm oyuncular devasa bir EXP bonusu sayesinde kısa zamanda yeni içeriklerden yararlanabilecektir.

Bir beta testinde de olduğu gibi AION Ekibi, oyunculardan aldığı geribildirimlerle güncellemeyi daha kaliteli hale getirecektir. Resmi güncelleme bu nedenle test evresinden farklı olabilir. Oluşturulan karakterler test evresinin sonunda kullanılamayacaktır.

Aion 3.0 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar