Aion Ücretsiz Oluyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Aion Free To Play

Neredeyse tüm MMORPG’lerin varoluş süreçlerinde kaçınılmaz bir aşama haline gelen free to play modeline geçiş sayesinde Aion Online tüm Avrupalı oyunculara kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz günlerde Aion Online EU resmi sitesinde yayınlanan habere göre Şubat 2012’de Aion ücretsiz olacak. Oyunun hakları ise NCSoft‘dan Gameforge4D‘ye geçiyor. Halihazırda Aion oynayan oyuncular hesaplarını ve karakterlerini yeni sunuculara transfer edebilecekler. Bunun için NCSoft hesabınıza giriş yapıp profilinizden gerekli talimatı verebilirsiniz.

Yeni katılacak oyuncular oyunun tüm temel içeriğine erişebilecekler. Eski oyuncuların ise transfer ettikleri hesaplarına çeşitli hediyeler ve bonuslar aktarılacak. Ayrıca mağaza açma ve günlük sınırsız aether ve essence toplama seçenekleri Aion‘a eklenecek.

Eğer F2P’e ve yeni yayıncının sunucularına geçişte pürüzler yaşanmazsa, Aion gibi zengin içerikli ve ayakları yere basan bir MMORPG’yi ücretsiz oynamak hepimizin yüzünü güldürecek.

Daha fazla bilgi için Aion resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aion Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Aumar dedi ki:

  Ne zaman free olcak acaba bi tarih felan varmı ? Bu oyun iyidir yav =)

 2. Aumar dedi ki:

  Çok varmış ama bekleriz o zamana kadar…

 3. fahreman dedi ki:

  el yeteneği gerektiren çok sağlam emeklerle yapılmış bi oyun 1.5 senedir oynuyorum free olunca bozulmamasını diliyorum

 4. Furious dedi ki:

  Oyundaki kanatla uçma sistemi çok hoşuma gitti diyebilirim.Gerçekten çok iyi bir oyun free olunca oynucaz inşallah.Umarım herşey yolunda gider.

 5. Aumar dedi ki:

  Bu oyun free olunca tek cıvımıycak oyun olcak olsa gerek çünkü yetenek ve emek isteyen bir oyun…