Aion Ücretsiz Oluyor!

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Aion Free To Play

Neredeyse tüm MMORPG’lerin varoluş süreçlerinde kaçınılmaz bir aşama haline gelen free to play modeline geçiş sayesinde Aion Online tüm Avrupalı oyunculara kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz günlerde Aion Online EU resmi sitesinde yayınlanan habere göre Şubat 2012’de Aion ücretsiz olacak. Oyunun hakları ise NCSoft‘dan Gameforge4D‘ye geçiyor. Halihazırda Aion oynayan oyuncular hesaplarını ve karakterlerini yeni sunuculara transfer edebilecekler. Bunun için NCSoft hesabınıza giriş yapıp profilinizden gerekli talimatı verebilirsiniz.

Yeni katılacak oyuncular oyunun tüm temel içeriğine erişebilecekler. Eski oyuncuların ise transfer ettikleri hesaplarına çeşitli hediyeler ve bonuslar aktarılacak. Ayrıca mağaza açma ve günlük sınırsız aether ve essence toplama seçenekleri Aion‘a eklenecek.

Eğer F2P’e ve yeni yayıncının sunucularına geçişte pürüzler yaşanmazsa, Aion gibi zengin içerikli ve ayakları yere basan bir MMORPG’yi ücretsiz oynamak hepimizin yüzünü güldürecek.

Daha fazla bilgi için Aion resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aion Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Aumar dedi ki:

  Ne zaman free olcak acaba bi tarih felan varmı ? Bu oyun iyidir yav =)

 2. Aumar dedi ki:

  Çok varmış ama bekleriz o zamana kadar…

 3. fahreman dedi ki:

  el yeteneği gerektiren çok sağlam emeklerle yapılmış bi oyun 1.5 senedir oynuyorum free olunca bozulmamasını diliyorum

 4. Furious dedi ki:

  Oyundaki kanatla uçma sistemi çok hoşuma gitti diyebilirim.Gerçekten çok iyi bir oyun free olunca oynucaz inşallah.Umarım herşey yolunda gider.

 5. Aumar dedi ki:

  Bu oyun free olunca tek cıvımıycak oyun olcak olsa gerek çünkü yetenek ve emek isteyen bir oyun…