Araf Online 2.Beta tarihi belli oldu

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

Araf Online Kapalı Beta Tarihi

Temmuz ayının sonunda açılan Araf Online kapalı betasının 1-2 hafta arası sürmesi beklenirken bu süre 2 haftayı aştı. Oyuncularını kapalı beta açılışında olduğu gibi tekrar bekleten GameTürk firması şimdi ise 2. kapalı beta yapma kararı aldı. 2. kapalı beta tarihi ise 20 Temmuz Cuma günü olarak belirlendi.

2.kapalı betada karakterler tekrar sıfırlanacak ve oyunculara oyun sorunlarını daha iyi anlayabilmeleri için exp hapları dağıtılacak. Araf yönetimi oyunculardan oyundaki her türlü sorunu yönetime bildirerek kendilerine yardımcı olmalarını istedi. 2. kapalı beta bittikten sonra ise tekrar tüm karakterler sıfırlanacak ve açık betaya geçiş yapılacak.

Not: Araf Online açık betası tahminen Ağustos ayının ortalarına doğru başlayacak.

Araf Online resmi sitesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ozzan dedi ki:

    ya üye oldum giriyorum oyuna yazıyorum id ve şifreyi kabul etmiyo aktive et diyo açıyorum e-postayı aktivasyonla ilgili bişi gelmemiş admin yardıımmmmmm!!!!!