Araf Online 2.Beta tarihi belli oldu

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

Araf Online Kapalı Beta Tarihi

Temmuz ayının sonunda açılan Araf Online kapalı betasının 1-2 hafta arası sürmesi beklenirken bu süre 2 haftayı aştı. Oyuncularını kapalı beta açılışında olduğu gibi tekrar bekleten GameTürk firması şimdi ise 2. kapalı beta yapma kararı aldı. 2. kapalı beta tarihi ise 20 Temmuz Cuma günü olarak belirlendi.

2.kapalı betada karakterler tekrar sıfırlanacak ve oyunculara oyun sorunlarını daha iyi anlayabilmeleri için exp hapları dağıtılacak. Araf yönetimi oyunculardan oyundaki her türlü sorunu yönetime bildirerek kendilerine yardımcı olmalarını istedi. 2. kapalı beta bittikten sonra ise tekrar tüm karakterler sıfırlanacak ve açık betaya geçiş yapılacak.

Not: Araf Online açık betası tahminen Ağustos ayının ortalarına doğru başlayacak.

Araf Online resmi sitesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. ozzan dedi ki:

    ya üye oldum giriyorum oyuna yazıyorum id ve şifreyi kabul etmiyo aktive et diyo açıyorum e-postayı aktivasyonla ilgili bişi gelmemiş admin yardıımmmmmm!!!!!