Araf Online Tam Sürüm 12 Ekim’de Yayında!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Araf Online

1 Ay süren açık beta aşamasından sonra hazırlıkları tamamlanan ve artık TAM sürüm olarak yayına devam edecek olan ARAF Online‘da heyecan dorukta.

Uzun zamandan beridir hazırlıkları süren oyun artık TAM sürüme hazır. Tam anlamıyla Türkçeye çevrilmiş olan Araf Online Türkiye’de yayınlanacak ilk HD MMORPG oyun olma özelliğini taşıyor. Grafikleri ve oyun içi sistemi ile çok iddiali bir oyun olan Araf Online sizleri bekliyor.

Hazırlıkların uzun sürmesi ve oyunun bir türlü hazırlanamaması tabiki bekleyenler kadar oyunun Türkiye ve Avrupa haklarının sahibi olan GameTURK içinde hayli zorlu bir süreç oldu. Hatta öyle ki oyunun proje lideri Araf Online‘ı “Hayatımdan çok şey götüren bir proje oldu. Hem uykusuzluk hem telaş ve heyecan sanırım bir 10 yılım gitmiştir” şeklinde esprili bir yaklaşımla da olsa çekilen sıkıntıları biraz daha anlamamıza yardımcı oluyor.

Gameturk halen piyasada yayın hayatını sürdüren Jadde ve Ministry of War oyunlarının sahibi. Arada birkaç proje değişiklikleri olsa da genel olarak şirket bu iki temel oyun üzerine kurulu. Araf Online ile birlikte daha da güçlenerek yoluna devam ediyor.

Site: www.gameturk.com/portal/araf

Araf Online Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Şenol dedi ki:

    Bu oyunu 1.5 yıl umutlarla bekledim ancak yönetimin oyunla ilgilenmeyişi oyunu bir çok kişinin bırakmasına neden oldu. Bende bunlardan biriyim. Eğer yorumu okuyorsanız sizinde başlamanızı önermem. Bu kadar sorumsuz yönetim görmedim.