Army Rage

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Army Rage
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Army Rage

Army Rage İnceleme

Gerçeki savaş ortamlarında oyuncuların karşı karşıya geldiği Army Rage 2. Dünya Savaşı temalı bir MMOFPS oyunu. Bu hızlı aksiyon oyununda iki düşman taraftan birine katılıp dört farklı asker sınıfı arasında geçiş yapabilirsiniz. Müttefikler ya da Naziler… karar sizin.

Çinli yapımcı Yacuba Games’in elinden çıkan Army Rage oynanış yönüyle türe aşina olanların hiç yabancılık çekmeyeceği bir oyun. Düşmanlarınızı altetmek için çok sayıda teçhizat elinizin altında. İster otomatik tüfeğinizle yakın çatışmalara girin, ister çatılarda sinsice gezinip düşmanlarınızı gafil avlayın, ya da bir Alman zırhlısının nelere muktedir olduğunun altına imzanızı atın.

Army Rage‘de en çok ilgi gören modlardan biri olan King of The Hill‘de karşılıklı iki takım bir bayrağın kontrolünü elinde tutmaya çalışıyor. İki takımın da birbirine yakın yerlerde toplanması sonucu kestirilemeyen, çekişmeli savaşlar doğuruyor. Şu an için sadeceüç harita bu modu desteklese de kendine özgü yapıları ile oyuncuları tatmin edeceğini düşünüyorum. Team Deathmatch modunda rakiplerini öldürerek en yüksek puanı alan takım karşılaşmayı kazanıyor. Blitz modunda ise müttefikler belli noktaları savunmaya çalışırken Naziler o bölgeleri havaya uçurmaya çalışıyorlar.

Army Rage bir MMOFPS oyunu olarak çok fazla derinlik sunmasa da başarılı bir oyun deneyimi yaşattığını söyleyebilirim. Silah ve harita sayısının azlığı bir eksik olsa da, stratejik açıdan iyi tasarlanmış olmaları günü kurtarıyor (yeni haritalar ve silahlar gelmeye devam edecek). Daha önce bu tarz bir MMOFPS oynamadıysanız Army Rage’i denemekte fayda var; aksi takdirde çok büyük umutlar beslememenizi öneririm.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel P4 2.0 veya AMD Athlon64 3200+
RAM: 1GB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: 256MB ekran kartı

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel P4 3.0 veya AMD Athlon64 4800+
RAM: 1GB
HDD: 2GB ve üstü
Ekran Kartı: 512MB ekran kartı
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. sami dedi ki:

  Arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel oyun

 2. ihsan dedi ki:

  son 1 aydır oyunla ilgili problem var. oyun kuramıyor bir çok kullanıcı, belki türkiyeden çekilmiştir…