Aşırı Cinsellik İçeren Far Cry!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

2016 yılında çıkması planlanan ve en çok merak edilen oyunlar arasında olan Far Cry: Primal, yeni bir gelişmeyle gündeme oturdu.

Far Cry 3 oyununu çıkarttığı dönemde, seriyi yeniden yaratan ve oldukça çok sevdiren Ubisoft, bu oyunun hemen ardından piyasaya sürdüğü Blood Dragon DLC’si ve dördüncü oyunuyla birlikte büyük bir satış rakamına ulaşmayı başardı.

far-cry-primal-5-things-we-need-from-the-new-game-from-ubisoft-648357

Far Cry serisinin üzerinde, maddi anlamda büyük bir karlılık bekleyen ve planlayan Ubisoft, Primal oyunuyla farklı bir konsept izleyerek, satışlarını olağanüstü arttırmayı planlıyor. Ubisoft şirketinin gelecek yıl yayınlaması beklenen Far Cry: Primal, daha şimdiden büyük bir ilgi uyandırarak, herkesin dikkatini üstüne toplamayı başardı. Oyun içerisinde beklenen ve geçen gün belirlenen bir gelişmeyle de, aslında oyunun satışını oldukça arttıracak bir yenilik olduğunu söyleyebiliriz.

far_cry_primal_2016_game_photos

Oyun ve oyuncuların alacağı ürünler için yaş sınırını belirleyen ESBR kurumu da, geçtiğimiz gün Far Cry: Primal için yaş sınırını belirleyerek, bildirisini sundu. Far Cry oyunun içerisinde çok aşırı cinsel obje, sahne ve aşırı kan olduğu için, 17+ yaş sınırıyla raflardaki yerini alırken, daha şimdiden bu kısıtlama insanların iştahını kabartmış gibi görünüyor.

Oyun, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Şubat 2016 ‘da piyasaya sürülecekken, PC sürümünün tarihi ise, 1 Mart 2016 olarak belirlendi.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar