Battle of The Immortals Sonunda Türkiye’de

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Battle of The Immortals

Uzak doğu ve Avrupa’da ilgiyle karşılanan Battle of the Immortals yakında Türk oyuncuların karşısına çıkacak. Uzun süren çeviri ve lokalizasyon çalışmaları sonunda oyunun indirilebileceği link oyuncularla paylaşıldı.

BOI Ekibi’nin yaptığı açıklamada bugüne kadar yaşananlar, gecikmenin nedenleri ve daha pek çok şey anlatıldı. Oyunun indirilebileceği link resmi Twitter adresi üzerinden paylaşılırken açılış tarihi kısa bir süre içerisinde açıklanacak.

Açıklamanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz: http://bit.ly/boiaciliyor

Battle of the Immortals oyuncuya İskandinav ve Çin mitolojilerinden kaynağını alan hikayesi, sevimli hizmetkarları, binlerce eşyası ve evlilik gibi kendine has özellikleri ile oldukça geniş bir dünya sunuyor. Türk oyuncular isimlerini Türk mitolojilerinden alan sınıflarla oynayabilecek. Oyunda son seviye ise 115.

Siz de Battle of the Immortals dünyasına katılmak isterseniz  http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals adresinden resmi internet sitesini ziyaret edebilir; http://www.facebook.com/JoygameBOI ve https://twitter.com/BOIJoygame adreslerinden sosyal medya sayfalarına erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar