Battlefield 1 Yeni Modu ve Videosu!

Bu yazı 6 ay önce eklendi.
Blood

Konusu Birinci Dünya Savaşı olan ve son zamanlarda büyük ses getiren Battlefield 1 için yeni bir mod yayınlandı.

battlefield-1-fog-of-war-scout-camps

2016 yılına damgasını vuran tasarımı ve ses getiren yapısıyla Call of Duty serisinin bile önüne geçmeyi başaran Battlefield 1, mükemmel grafik ve konusuyla zirvedeki yerini koruyarak, yoluna devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni güncellemesiyle de, ‘Fog Of War’ adında yeni bir mod eklendi.

Yeni modda, oyuncuların işi daha da zor. Sisin oldukça fazla olduğu ve görüş mesafesinin minimuma kadar düştüğü bu yeni modda, gerilim dolu dakikalar oyuncuları bekliyor. Bunun yanı sıra, oyunda yer alan harita ortadan kaldırıldığı gibi; elinizde yalnızca bir tabancayla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Takım halinde oyuna girip, ilerlemeye çalışacağınız bu yeni modla birlikte, odaklanma sorunu yaşamayan ve bu konuda başarılı olan oyuncuların kolay biçimde skor üretmesi bekleniyor.

 

 

Bu videoda ise; 4K çözünürlükte, yeni oyun moduyla ilgili oynanışa ulaşabilirsiniz. Oldukça keyifli ve heyecan dolu dakikaların sizi beklediği yeni modu beğendiniz mi?

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar