Battlefield Heroes

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Battlefield Heroes
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes İnceleme

Battlefield Heroes tarz sahibi grafiklere sahip bir 3D MMO aksiyon oyunu. 2. Dünya Savaşının karikatürize edildiği oyunda Almanların ya da İngilizlerin saflarında savaşa katılabilirsiniz. Geniş oyuncu kitlesinin yanında sürekli düzenlenen etkinliklerle taze tutulan Battlefield Heroes‘un şirin tarzı sizi aldatmasın; çetin savaşların yaşandığı zorlu bir MMO ile karşı karşıyasınız.

Battlefield Heroes ile ilgili ilk güzel haber oyunun Türkçe olması. Ayrıca oyunun indirme/yükleme kısmı mümkün olduğunca basit tutulmaya çalışılmış. Client indirmek yerine basit bir browser eklentisi kurmanız gerekiyor. Güncellemeler ve oyuna başlangıç internet tarayıcısı üzerinden yapılıyor. Tabii oyunu çalıştırmak için her seferinde tarayıcıyı açma zorunluluğu herkesin hoşuna gitmeyebilir.

Battlefield Heroes‘da tasarımlar basit ve grafikler vasat gözükse de oyuna başladığınız anda ekran görüntülerinden edindiğiniz izlenim uçup gidiyor. Tüm ortam ve karakterler çok renkli ve çizgi film havası taşıyor. İlginç ses efektleri ve karakterlerin komik tavırları da genel atmosfere büyük katkı sağlıyor. Ciddiyet bekleyenler bir adım geri çekilsin; Battlefield Heroes‘un öyle bir iddiası yok ve ben bu durumdan oldukça memnunum.

Oynanış olarak Battlefield Heroes bu tarzdaki diğer oyunlardan çok da farklı bir şey sunmuyor. İki takımdan en yüksek hiti alan tarafın kazandığı Conquest modu bir Battlefield klasiği. Capture the Flag de ise karşı tarafın bayrağını çalıp kendi bölgenize taşımaya çalışıyorsunuz. V2 Vengeance modu daha çok King of the Hill’i andırıyor. Haritalarda fırlatılmaya hazır roketlerin bulunduğu bölgeleri en uzun süre kontrol altında tutan taraf karşılaşmanın galibi oluyor. Unutmadan, haritadaki jip, tank ve uçak gibi araçları kullanmak Battlefield Heroes‘un en eğlenceli yanlarından biri.

Battlefield Heroes tarzı ile herkese hitap etmeyecek olsa da oldukça sağlam hazırlanmış, dengeli bir MMO aksiyon oyunu. İster yeni, ister tecrübeli bir MMO oyuncusu olun, kendinize bir iyilik yapın ve Battlefield Heroes’u deneyin.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 1.0 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 1.0 GB
Ekran Kartı: 64 MB DirectX uyumlu

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000 / 7
İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz veya üstü
RAM: 1 GB ve üstü
HDD: 2.0 GB
Ekran Kartı: 128 MB DirectX uyumlu
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. keyser soze dedi ki:

  çok eğelenceli bir oyun olmasına karşın bir tarayıcı oyunu olarak bilgisayarın ısınıp kapanmasına sebep olabiliyor laptop kullanıcıları için

 2. keyser soze dedi ki:

  evet çalışıyor.

  tarayıcı tabanlı update eklentisi var.