Bir Browser Macerası: Koyotl

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Koyotl Ekran Görüntüleri

Son zamanlarda 3D browser oyunlarında bir artış var. Artık yüksek grafik kalitesine sahip oyunları kurulum dosyası indirmeksizin doğrudan internet tarayıcısı üzerinden oynayabiliyoruz. Bunun en güzel örneği Battlestar Galactica Online (tabii browser’ınız için unity engine’in kurulu olması gerekiyor).

Koyotl Ekran Görüntüleri 2

Jo-Mei Games’in yapımcılığını üstlendiği, Alman yayıncı Upjers tarafından 19 Nisan tarihinde oyunculara kapılarını açan Koyotl tam donanımlı bir browser RPG. Kızılderili mitlerinden esinlenilen hikayesi, yaratıkları ve mekanları ile göz alıcı bir deneyim sunan oyunda detaylı bir karakter geliştirme sisteminin yanında PvP, co-op gibi güzellikler de bulunuyor.

Koyotl‘ın şu anda tek eksiği yalnızca Almanca dilinde oynanabiliyor olması fakat kısa süre içinde İngilizce olarak ve ileride belki de Türkçe olarak oynayabileceğiz.

Koyotl‘a kayıt olup hemen oynamaya başlamak için buraya tıklayın!

Koyotl Ekran Görüntüleri

 

Koyotl Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar