Black Prophecy

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Black Prophecy
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Black Prophecy

Black Prophecy İnceleme

Not: Black Prophecy sunucuları artık hizmet vermiyor.

2011’in en merakla beklenen ücretsiz MMO oyunlarından biri olan Black Prophecy sonunda Avrupa oyuncuları için Gamigo tarafından yayınlandı. Hikaye baskın insan ırkı olmak için mücadele eden Tyi ve Genides’ların etrafında gelişiyor. Bilim kurgu yazarı Michael Marrak tarafından kaleme alınan hikayesi, harika grafikler ve sinematik uzay savaşları Black Prophecy‘de bulacaklarınızdan yalnızca bir kaçı.

Black Prophecy‘e başlarken ilk olarak iki ırktan birini seçiyor ve karakterinizi yaratıyorsunuz. Geniş düzenleme seçenekleri sayesinde benzersiz bir karakter yaratmanız mümkün. Oynanış detaylarını anlamanız için açıklayıcı bir tutorial aşamasından geçiyorsunuz. Görevler genellikle uzay boşluğunda it dalaşı ile geçiyor. Boşluğundaki mükemmel ortamlarda kolay kontrolleri sayesinde düşman gemisi avlamak gerçekten keyifli. Ayrıca Black Prophecy‘nin gamepad desteği de var.

Oyunun en keyifli yanlarından birisi geminizi modifiye edebilmeniz. Satın aldığınız ve eklediğiniz her parça geminize görsel olarak dahil ediliyor. İlerleyen seviyelerde yaptığınız modifikasyonlarla geminiz başlangıçtaki halinden tamamen farklı bir şeye dönüşüyor. Üstelik bu parçaların çeşitliliği sayesinde sizinkine benzeyen gemilere rastlamanız çok düşük bir olasılık. Black Prophecy‘de bir de Clan sistemi var. Clan’ınıza ait bir uzay istasyonunuz olabiliyor ve o da tıpkı geminiz gibi geliştirilebiliyor.

Görsel güzelliklerinin yanında ara sinematikler ve tümü seslendirilmiş NPC’ler oyunun atmosferine büyük katkıda bulunuyor. Oyunun görebildiğim tek eksiği PvP’nin biraz geri plana itilmiş olması. PvP mevcut fakat oyuncuya bir şey kazandırmıyor ya da yok edildiğinizde bir kaybınız olmuyor.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core2 Duo 2Ghz / AMD Athlon X2 2GHz
RAM: 2 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: Geforce 7900 serisi / Radeon 3800

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core2 Duo 2Ghz / AMD Athlon X2 2GHz veya üstü
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: Geforce 8 serisi / Radeon 4850 veya üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Echo Of Soul

Echo Of Soul

Echo Of Soul İnceleme Türkiye, Azerbaijan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da TAM Game tarafından yayımlanan yeni nesil MMORPG oyunu Echo Of Soul’da oyuncular kendilerini Aydınlık Ruh’un koruyucuları olarak, dünya dü...

9.1
Puan
League of Angels II

League of Angels II

League of Angels II Oyun Tanıtımı İnsanlığa huzur getirmek, insanlığı karanlık dünyadan aydınlığa eriştirmek için hapsedilmiş meleklerin ruhunu bu karanlık dünyada serbest bırakmanız gerekiyor. Takımınızı topl...

9.4
Puan
Travian

Travian

Travian Oyun Tanıtımı Galliler, Romalılar ya da Cermenlerle kendi krallığınızı oluşturmaya çalıştığınız Travian ittifaklar kurup savaşlara katıldığınız, kaynaklarınızı doğru kullanarak zafere ulaşmaya çalıştığ...

8.9
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. emre dedi ki:

  Süper ya bnm uye olmam lazım 😀

 2. Ahmet Aslan dedi ki:

  arkadaşlar oyunu oynayacak kişileri FaceBook Black Prophecy Türkiye sayfasında bekliyoruz oyun içi ve oyun dışı yardımlaşma ile güzel vakitler geçirme umuduyla (oyunda fazla türk yok ingilizce bilmiyorsanız yada ingilizce konuşmaktan sıkıldıysanız bu sayfada bekliyoruz)

 3. NeqRa dedi ki:

  Bu site 10 numara 😀 oyun güzele benziyor ancak daha detaylı anlatırsan mesela modifiye demişsin 1-2 ss koysan çok daha iyi bir inceleme olurdu ( inceleme zaten iyi ama daha detaylı olsa daha iyi olurdu )
  yakın zamanda indirecem bu oyunu

 4. erdem dedi ki:

  İndiriyorum ve oynuyorum süper 🙂

 5. Berk dedi ki:

  Arkadaşlar ben denedim indirmeyi ama cd istiyo tam indircem disk 1 takılı değil diyo ne yapmam gerekiyor yardım edebilirmisiniz?

 6. ugur46 dedi ki:

  ya bu lüks tatil hediyelerini nasıl alıyoz ?

 7. TheGangster dedi ki:

  oyunun sistem gereksinimleri gerçekten sağlam, grafikler muhteşem,oyunun bence tek olumsuz tarafı mekikten dışarı çıkamıyorsun, oyun mekikte geçiyor, belki uzay istasyonunda gezinme gibi bir şey olabilseydi daha güzel olabilirdi fakat ileride o da olacak diyorlar bilemiyorum.

 8. Time4Revolution dedi ki:

  oyun güzele benziyor (Black Prophecy sunucuları artık hizmet vermiyor.) yazısı beni üzdü başlamadan suya düştü hayallerim

 9. SandaiKitetsu dedi ki:

  Tutmaz böyle oyunlar boşa üzülmeyin.