Blacklight: Retribution Türkçe Oluyor!

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Blacklight Retribution

Beklenen ücretsiz FPS Blacklight: Retribution tamamen yerelleştirilmiş olarak 08 Mart 2013’te Türk oyuncularla buluşuyor.

Perfect World Europe B.V bugün ödüllü free-to-play first-person shooter Blacklight: Retribution oyununun Türkiye’deki resmi çıkış tarihini duyurdu. Blacklight: Retribution tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak 08 Mart 2013 tarihinden itibaren Türkiye’de yayınlanacak.

Zombie Studios Blacklight: Retribution ile bir önceki oyunu Tango Down’un da üzerine koyarak FPS meraklılarına en son teknoloji ürünü tabancalardan, robot tanklara uzanan devasa bir silah ve donanım koleksiyonu sunuyor. Tamamen Unreal 3 motorunu kullanan ve oyunculara Direct X 11 ile mükemmel grafikler sunan Blacklight: Retribution bütün beklentilerin de üzerine çıkarak free-to-play oyunlarına yeni bir standart getiriyor.

İsteyen herkes Blacklight: Retribution oyununu www.blacklightoyna.com adresinden indirerek hemen oynamaya başlayabilir.

Perfect World Europe B.V.’nin Genel Müdürü, Gabriel Hacker “Bugüne kadar farklı pazarlarda edinmiş olduğumuz tecrübe ile bu kez Türkiye’deki oyuncuları en kalıteli oyunlarımızdan biri ile buluşturmak istiyoruz. Perfect World’ün geniş online oyun portföyündeki ilk FPS olan Blacklight: Retribution tamamen Türkçe olarak yayınlayacağımız ilk oyun olacak.” diyor ve “Blacklight Retribution’ı Türkiye’de yayınlayarak dünya çapında daha fazla oyuncuya yüksek kaliteli oyun tecrübesi sunma hedefimizin altını çiziyor ve şimdiden 2013 yılı içerisinde Türk oyuncuları başka oyunlarla buluşturacağımızın müjdesini veriyoruz.” diye ekliyor.

Blacklight: Retribution incelemesi için tıklayın.

Blacklight: Retribution Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar