Bloodmoon

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Bloodmoon
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Bloodmoon

Bloodmoon İnceleme

16 dil seçeneği ile Dünyada 100 binden fazla oyuncusu olan Bloodmoon şimdide 17. dil seçeneği ile Türkçe olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de ilk çıktığı günden beri beğeni toplayan web tabanlı oyun diğer web tabanlı oyunlara nazaran daha etkileyici olacak gibi duruyor.

Bloodmoon’da vampir, kurt ve avcı olmak üzere 3 farklı ırk bulunuyor. Bu ırkların birbirlerine göre üstünlükleri yok. Hepsi eşit özelliklere sahip, sadece görüntü ve bulunduğunuz taraf bakımından farklısınız. Farklı ırktaki kişilerle arenada savaşıyor ve sıralamada en yüksek dereceye girmeye çalışıyorsunuz.

Bloodmoon’da görevleri yaparak para ve deneyim kazanıp level atlıyorsunuz. Bu görevleri Şato adı verilen yerden alabiliyorsunuz. Arenada başka ırktan kişilerle savaşıyorsunuz, yendiğiniz takdirde şeref kazanıyor ve şeref listesinde yükseliyorsunuz. Silah satıcısı ve laboratuvardan size yarayan iksir, zırh ve silahlar alıp dahada güçleniyorsunuz. Laboratuvarda görev süresi kısaltıcı, %25 HP arttırıcı, %25 deneyim arttırıcı, %10 tüm özelliklerin artışı gibi iksirler mevcut. Bu iksirler sayesinde çok hızlı level atlıyor ve güçleniyorsunuz. Dünya haritasında bulunan görevleri yaparak çok daha fazla exp ve para kazanabiliyorsunuz ama bu görevler şatodaki görevlere göre çok daha zor. Oyunda olmadığınız zaman çarınızı mezarcıda çalışmak üzere bırakabiliyor ve işinizi tamamladıktan sonra para kazanıyorsunuz.

Oyunda çok iyi bir sürü mantığı mevcut, çok sayıda oluşturabiliyor. Bu sürüye kendi ırkınızdan oyuncular davet ediyor ve başka sürülerle savaşabiliyorsunuz. Sürülerde daha fazla HP, daha fazla deneyim, daha fazla para olmak üzere 3 bonus mevcut. Bu bonuslara sürüdeki oyuncular ile birlikte para ve etki bağışı yaparak level atlatıyorsunuz ve bu bonusların level atladıkça verdikleri oranlar yükseliyor, dolayısıyla sürüdeki oyuncular çok daha güçlü oluyor. Bu durumdan dolayı Bloodmoon‘da sürüsü olmayan kişilerin HP’si görevlerden aldığı para ve deneyim sürüsü olanlara göre çok daha az oluyor. Bu yüzden oyuna başlayacak arkadaşların 20-30 seviyeden sonra kendilerine bir sürü bulmaları daha hızlı gelişmeleri için gerekli olan şeylerden biri.

Bloodmoon‘u oynamak bedava olmasına rağmen tabii ki diğer oyunlarda olduğu gibi daha hızlı level atlamak ve bazı özelliklerden yararlanmak için biraz para harcamanız gerekiyor. Bloodmoon‘un etkili ses efektleri ve gelişmiş sürü mantığı oyuncuyu kendine çekiyor ve diğer web tabanlı oyunların sıkıcı atmosferinden uzaklaştırıyor.

Bloodmoon‘a üye olup oynamaya hemen başlamak için tıklayın!

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar