Bombom 1. Yaşına Özel Etkinlikler

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Bombom Yıl Dönümü

Elex-Tech tarafından Türkiye’de yayınlanan Bombom 1. yaşını özel etkinliklerle kutlayacak. Edinilen bilgiye göre 12-31 Ocak 2012 tarihleri arasında Bombom 1. Yıl Dönümü Etkinlikleri yapılacak ve düzenlenen oyun içi etkinliklerde çeşitli hediyeler verilecek.

Bombom 1. yıl dönümünde ödül kazanmak için bazı etkinliklerde belirli tarihlerde oyuna giriş yapmak yeterli olurken bazı etkinliklerde ise görev tamamlamak gerekecek. Etkinlikler Ocak ayı boyunca devam edecek.

Basitçe anlatmak gerekirse silah ve bulunduğun noktayı seçerek eş zamanlı online rakibini vurmaya dayanan oyunun kısa bir süre önce “2.6 – Ejderhanın Sığınağı” sürümü Türkiye’de oynanmaya başladı.

Bombom, Facebook ve 337.com üzerinden indirmeye gerek olmadan oynanıyor ve Türkiye’de yaklaşık 2,5 milyon oyuncusu var. Oyuna erkekler kadar bayan oyuncular da ilgi göstermekte. Çeşitli giysi seçimleri, sohbet, evlilik gibi özellikler oyuncu sayısının yarıya yakınını bayanların oluşturmasında etkili.

Türkiye Pazarında Gelişmeler

Bombom 1. yaşını kutlarken Çinli oyun şirketinde başka önemli gelişmeler de oluyor. Bombom yayıncısı Elex-Tech, BRIC ülkeleri (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin) ve AB pazarında önemli yer edindikten sonra Türkiye’ye yöneldi. Çinli oyun şirketi kısa süre önce yerli dev internet portallarından biriyle anlaşma yaparak Türkiye’de daha etkin olmak istediğinin de sinyallerini vermiş oldu.

Oyunu denemek isteyenler şuraya göz atabilirler:

http://apps.337.com/tr/bombom?src=tr;ddt;pr;1

Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise Elex-Tech tarafından yayınlanan özel etkinlik haberine bakabilirsiniz:

http://tr.337.com/pages/749904/Bombom%201.%20Ya%C5%9F%C4%B1na%20%C3%96zel%20Bomba%20Gibi%20Hediyeler

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

9 ay önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

1 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. 1998limm dedi ki:

  şifre neeeeeeee?

 2. boqu7niz dedi ki:

  kod werın bea :S

 3. serseri11105 dedi ki:

  ya kod ne yaa :(((((((

 4. mehmetcan koç dedi ki:

  oopa şifresini bilen varmı

 5. SEVDA dedi ki:

  ben biliyom undefined HİÇ KULLANMADIM OPAAA ŞİFRESİ

 6. adil dedi ki:

  bana oopa şifresini fercek olan varmı