Borderlands’e farklı bir bakış – Tales from the Borderlands

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Tales from the Borderlands

Telltale Games çalışanlarının işi şu aralar başlarından aşkın. The Walking Dead 2. sezonun ilk bölümünü yakında yayınlayacak olan firma, bir yandan The Wolf Among Us’ın 2. bölümünü hazırlarken, bir yandan da Game of Thrones oyunu için HBO ile çalıştığını duyurdu. Tüm bunlar yetmiyor gibi, şimdi de popüler FPS Borderlands‘e el atıyorlar.

VGX’te görücüye çıkan Tales from the Borderlands, Telltale tarzında, bölümler halinde yayınlanacak bir oyun. Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla Handsome Jack, Mad Moxxi gibi karakterler de geri dönüyor. Bu oyunun klasik bir Borderlands olmayacağı kesin, ama daha önceki işlerine bakarak Telltale’in elinden nasıl bir iş çıkacağını merak etmemek elde değil.

Tales from the Borderlands 2014’te yayınlanacak. Şimdilik oyun hakkında daha fazla detay bulunmuyor, ancak video bir süreliğine idare edecektir.

Tales from the Borderlands

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar