Brick Force

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Brick Force
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Brick Force

Brick Force İnceleme

Brick Force alışılmışın dışında bir MMOFPS oyunu. Nedeni ise Mine Craft benzeri bir sistem ile oynadığınız bölümleri kendi zevkinize göre inşa edebiliyor olmanız. Haritanızı tasarladıktan sonra Team Deathmatch ve Capture the Flag gibi modlarda diğer oyuncularla eserinizi tecrübe etme şansı veren tek MMO oyunu Brick Force.

Oyuna girdiğinizde kendinizi lobi bölümünde buluyorsunuz. Burada karşılaşmalara katılabilir, yeni silah ve ekipmanlar satın alıp kuşanabilir ve lobi kanalını değiştirebilirsiniz. İnşa etme modu belli bir harita yaratma kanalına geçmenizi gerektirdiği için kanallar önemli. Ayrıca lobide uğraşmadan doğrudan aksiyonun göbeğine dalabileceğiniz bir hızlı katılma seçeneği de bulunuyor.

Brick Force bugün alıştığımız FPS oyunlarındaki ciddiyete dil çıkarırcasına renkli ve sevimli bir oyun. Bununla birlikte oynanabilirlik bekleyeceğinizden daha tutarlı ve düşmanlarınız gözünüzün yaşına bakmıyor. Silahlar, atış hızı, geri tepme ve ağırlık gibi yönlerden gerçek hayattaki versiyonlarına benzer tepkiler veriyor. Diğer FPS’lerden tek eksiği, sniper haricindeki silahların ikinci görüş modu olmaması.

Brick Force‘taki harita yaratma modu da oldukça kapsamlı; kullanabileceğiniz çok sayıda blok türü mevcut. Çıkaracağınız iş hayal gücünüze bağlı. Ayrıca diğer oyuncularla bir araya gelerek de harita yaratmanız mümkün. Burada karşımıza çıkan sorun harita için verilen alanın kısıtlı olması. Haritalar için belli temalar da hazır geliyor; akşam üstü, gündüz, şafak vakti ya da gece temaları kullanabilirsiniz. Hatta sığınak veya yeraltı laboratuvarı gibi kapalı alanlar yapmanız bile mümkün. Haritada oyuncuların başlangıç noktalarını ve bayrakların konumunu da belirlemeyi unutmayın.

Oyuna başlayan herkesin bir makineli tüfeği, tabancası, İngiliz anahtarı ve el bombası oluyor. Brick Force‘ta bunların haricinde kalıcı ekipman bulunmuyor. Silahlar, kostümler ve karakterler oyun içi para ya da gerçek para ile bir haftalığına satın alınabiliyor.

Mine Craft tarzı harita yaratma ve FPS’nin şimdiye kadar bir araya gelmemiş olması bu fikri uygulamaya koymanın gerçekten zor olabileceğini gösteriyor; ne mutlu ki Brick Force bu işi hakkıyla yerine getiriyor. Hayalinizdeki mekanı yaratmak gerçekten kolay fakat yine de zaman gerektiriyor. Oyuncular tarafından yaratılan haritalar kimi zaman basit ve karşılaşmadaki dengeler açısından zararlı olabiliyor. Yine de oynanabilirlik başarılı, eğlenceli ve farklı. Brick Force gerçekten büyük potansiyel taşıyan bir oyun ve önümüzdeki günlerde oyunculardan gelecek içeriklerle daha da şenleneceğine şüphe yok.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Window XP, Vista, Window7 (32 bit, 64 bit)
İşlemci: AMD Athlon 64 3200+ / Intel Pentium4 3.2GHz
RAM: 1GB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6100

Önerilen:
İşletim Sistemi: Window XP, Vista, Window7 (32 bit, 64 bit)
İşlemci: AMD Athlon(TM) II X2 255 / Intel Pentium E5500
RAM: 2GB
HDD: 50GB dijital, 30GB kutulu
Ekran Kartı: ATI Radeon™ HD 3850 / NVIDA GeForce 8600GT
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Onur Can dedi ki:

  Herşey iyi Hoşta emek vermeden herşeye sahip olunabiliyor minecraftla yarışamaz

 2. Yiğit dedi ki:

  Bence Yanlıs Düsünüyosun Brick Force Daha iyi
  Ole 40 tl Verip Oynanmıyor İSter bedavada oynaniyor sana katılmıyor

  Çok Güzel oyun
  Hİle Olmasa Harika

 3. RailKinq dedi ki:

  Oyun Çok Kasıyor Sayfa Sorumlusu Yardimci Olurmusun