Bu Ay God Of War Ücretsiz!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

PlayStation Plus kullanıcılarını bekleyen ücretsiz oyunlar içerisinde bu ay sunulacak olan oyunlardan birisi de God Of War: Ghost Of Sparta!

playstation-plus

Sony şirketi, yenilikler yapmaya devam ederken, kullanıcılarını oldukça sevindirecek içeriklerle de hakkını vermektedir. PlayStation Plus adı altında sunduğu ücretli üyelikle birlikte, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita kullanıcılarının üye olabilecekleri sistemle beraber, her ay farklı oyunları ücretsiz olarak kullanıma açıyor. Bu vesileyle birlikte, oyuncuların normal zamanda fiyatları yüksek veya almak istese dahi bazı sebeplerden dolayı alamadığı oyunlara erişme şansını veriyor.

Farklı oyun oynamak ve her ay yeni oyunlarla eğlenmek isteyenler için oldukça kaliteli ve etkili bir sistem olan PlayStation Plus üyeliği, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Oyuncuların satın almak istedikleri fakat alamadıkları oyunlara aylık olarak ücretsiz erişim sağlayarak hem test etme, hem de eğlenceli biçimde oynama şansına erişmeleri de olanaklar arasındadır.

Bu ay ise; Sony tarafından tamı tamına 6 oyunu ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunlar ise; God Of War: Ghost Of Sparta, Tropico 5, Bionic Commando Rearmed 2, Table Top Racing: World Tour, LocoRoco Cocoreccho! ve Switch Galaxy Ultra oyunlarıdır.

Eski veya yeni fark etmeksizin, şirketin belli bir kriterle birlikte sunduğu ücretsiz oyunlardan faydalanmak için, PlayStation Plus üyeliğine sahip olmanız yeterlidir.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar