Cabal Online Episode 9: Rising Force Hazır

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Cabal Online Episode 9 Rising Force

Avrupanın önde gelen free to play oyun yayımcılarından Games-Masters.com, bugün Cabal Online için büyük güncelleme paketi Episode 9: Rising Force’un hazır olduğunu açıkladı. Oyuncularının bu yeni büyük güncellemenin tadını İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve tabii ki Türkçe de çıkarabileceklerini bildirdi.

Games-Masters.com Cabal Online‘nın güncellemesi, Arcane Trace – Gizemli İzler’in çıkışından sadece 3 ay sonra, yeni paketi duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Episode 9: Rising Force oyuna heyecan verici yeni özellikler sunuyor, yeni PvP sistemi, muhteşem bir yeni dungeon ve yenilenmiş bir skill sistemi.

Episode 9: Rising Force diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki özellikler getiriyor:

  • Yeni savaş sistemi eklenecektir – yeni savaş alanı ile birlikte sıralamalı serverlar arası 1v1 günlük PvPsavaşı geliyor.
  • Yeni bir dungeon ekleniyor, Tower of the Dead B3F – şimdiye kadar ki en zor grup dungeon’ı!
  • Skill sistemi yenilenecektir ve yeni skill’ler ekleniyor; Domination, Silence, Dodge, Pierce, Immunity, Evasion ve Damage reflections!
  • Yeni combat skill’leri eklenecektir.
  • Stat sistemi değişecek, ve canavarların dayanıklığı yükseltilecektir.
  • Büyük sayıda yeni kahramanlıklar eklenecektir.
  • Craftcılar için yeni Essence Rune eklenecektir.
  • Honor ve Bringer Title’leri değişecektir.

Cabal Online macerasına başlamak veya devam etmek isteyen oyuncular, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca veya Türkçe resmi web sitesini ziyaret ederek bugün kayıt olup ve oynamaya başlayabilirler http://www.cabalonline.com.

Cabal Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar