Call Of Duty’in Sıraki Oyunu Ghosts 2 Olacak!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın en çok oynanan oyun serileri arasında olan Call Of Duty, her kesimden oyuncunun ilgisini çeken başyapıtlardandır. Serinin son oyunu olması beklenen Call Of Duty Ghosts 2 ile ilgili detaylar gelmeye başladı.

Call-of-Duty-Ghosts-2

Her yıl düzenli olarak yeni bir oyunun piyasaya sürülmesi ile tanınan Call Of Duty oyunu, bu geleneği bu senede bozmayacak. Activision’un en sevilen ve en popüler oyunları arasında olan Call Of Duty için gelecek yeni oyun, 2013 yılında çıkmış olan Call Of Duty Ghosts oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyun olmasına kesin gözüyle bakılıyor.  İsmin yayınlandığı popüler bir İngiliz dergisi, ayrıca çıkış tarihini de sevenleriyle paylaştı.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde kazanılan bilgilerle birlikte Call Of Duty’nin yeni oyununu Infinity Ward ‘ın üstleneceğinin öğrenilmesinin üzerine, beklentiler ve heyecan bir kat daha artmıştı. Bu meraklı bekleyişe ise, İngiliz Games TM adlı dergi son verdi.

hqdefault

Dergideki haberde yer alan Call Of Duty Ghosts 2 ibaresi ve Kasım 2016 yılında çıkacak olmasının bizlere bildirilmesi biraz rahatlatmış olsa da, oyunun halen daha günümüze yakın bir tarihte mi, yoksa gelecekte mi geçeceğine dair herhangi bir bilgi yer alamamaktadır.

İlerleyen günlerde gelecek yeni detaylarla, sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

1 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar