Ceiron Wars

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
horseman
Ceiron Wars
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Ceiron Wars

Ceiron Wars İnceleme

Ceidot Stüdyoları tarafından yayınlanan Ceiron Wars strateji severlerin çok beğeneceği özellikleri barındıran, indirmeden oynayabileceğiniz bir tarayıcı oyunu. Geniş içeriği ve en önemlisi ise sizin vereceğiniz kararlara göre şekil alan hikayesiyle tam bir strateji oyunu olma özelliğine sahip. Tamamen Türkçe olan Ceiron Wars yetişkinlere yönelik içerikler barındırdığı için küçük yaştaki oyuncular için uygun olmayan bir oyun.

Irkınızı seçip komutanınızı yaratarak oyuna başladığınız Ceiron Wars’da Pyronom Şarlığı ve Galljan İmparatorluğu olmak üzere 2 farklı ırk bulunuyor. Oyun içerisinde kazandığınız savaşlar sonucunda komutanınıza özel kıyafet ve silahlar elde edebiliyorsunuz. Bu ekipmanların iyi olması ordunuzun gücünü de etkiliyor. Her seviye atladığınızda statü veriyorsunuz ve tabi ki bu statü puanları da ordunuzun gücüne etki ediyor.

Ceiron Wars

Yapacağınız savaşlarda sizin taktiksel zekanız büyük rol oynuyor. Yapacağınız hatalar ya da akıllıca taktikler sayesinde savaşı kazanabilir ya da kaybedebilirsiniz. Ceiron Wars’da diğer oyuncuların kalelerine saldırarak da yüksek miktarda ganimetler elde edebilir ve düşman oyunculara büyük zararlar verebilirsiniz (Oyunda değilseniz kalenize saldıran oyuncular var olan ordunuzun yapay zekasıyla savaşıyor). En önemlisi ise yapacağınız görevler seviye atlamanızda ve ganimet kazanmanızda büyük rol oynuyor. Kazandığınız kaynakları harcayarak ordunuzun gücünü arttırabilirsiniz.

Ceiron Wars

Oyunda yoldaşlarınız bulunuyor ve bu yoldaşlar sizin düşünceleriniz doğrultusunda size katılıyor ve size daha da bağlanıyor. Bu da oyunun gerçekçiliğini arttırıyor. Savaşlar sonucunda vereceğiniz kararlar yoldaşlarınızın size bağlanmasına ya da sizden kopmasına yol açabiliyor. Mesela siz savaş sonucunda yakalanan esirlere ölüm emri verilmesini uygun görürken, yoldaşınız bunun doğru olmadığını düşünüyor ve size olan bağlılığı azalıyor. Kısacası bu oyunda vereceğiniz kararlar size bir çok şey kazandırabilir ya da kaybettirebilir.

Ceiron Wars hakkında çok uzun bir yazı yazılabilir; bunun nedeni ise oyunun çok geniş bir içeriğe sahip olması ama oyunu oynamak isteyen oyuncular oyunu oynamaya başladıktan 2-3 gün sonra oyunun ne kadar geniş bir yapıya sahip olduğunu ve bunun bir yazıyla kolayca anlatılamayacağını anlayacaklardır.

Ceiron Wars Tanıtım Videosu

Not: Oyunun en büyük sıkıntılarından biri gerçek parayla oyun içerisinde bir çok şeyi elde edebiliyor olmanız.

Lonca sistemi bulunmaktadır.

Ceiron Wars‘da bir çok düşünce akımı, din ve ulus bulunmaktadır.

Sürekli güncellemelerle birlikte oyuna birçok yenilik gelmektedir.

Oyundaki bir sistem sayesinde yapay zekaya karşı savaşarak ganimet elde edebilirsiniz.

Anlık takip edebileceğiniz oyun içi sıralama mevcut.

10 level altı oyunculara savaşlarda kaybettikleri orduları geri verilmektedir.

10 level altı oyuncuların başka bir oyuncuya saldırması ya da başka oyuncuların 10 level altı oyunculara saldırması mümkün değildir.

Ceiron Wars’a kayıt olmak için: www.ceironwars.com

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar