Cengiz Han 2 Olimpiyat Etkinlikleri

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Cengiz Han 2

2012 Londra olimpiyatlarının heyecanı yeni bitmişken, Cengiz Han 2 Olimpiyatları’nın heyecanı başladı.

Cengiz Han 2 dünyası bu kadar büyük ve kapsamlı bir etkinlik görmemişti. Görülmemiş hediyeler, Tecrübe, Onur, saygınlık puanları ve en önemlisi Ateş Tilkisi bu etkinlikle oyuncularımız olacak.

Oyun içerisinde elde edeceğiniz Olimpiyat Sikkeleri ile Meşale elde edebilir, bu meşaleler ile dilediğiniz ödülün sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, bağışladığınız Olimpiyat Sikkesi kadar tecrübe kazanabilir, sunucu puanına katkıda bulunabilirsiniz. Sunucu Puanı 300 ve katlarına ulaştığında Pekin Şehir Merkezinde sandıklar meydana çıkacak ve bu sandıklardan birçok eşya elde edebileceksiniz. Sunucu puanı 3000 olduğunda ise, Pekin Şehrine komşu şehirlerde Dokuz Kuyruklu Ares meydana çıkacak ve onu yenen kişi Ares’in sahip olduğu bineğe sahip olabilecek.

Cengiz Han 2

Olimpiyat oyunları olurda karnaval olmadan olur mu? Olimpiyat etkinliğinin devam ettiği gün kadar öğlen 12.00 – 12.30 arası ve 19.00 – 19.30 arasında Pekin Şehir Merkezinde geçit töreni düzenlenmektedir. Bu karnavala katılarak sizlerde birbirinden farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Son olarak, oyun içerisinde oyuncularımızın elde ettiği sandıkların akıbeti yakında duyurulacak!

Cengiz Han 2 incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar