Clash Of Clans’tan Dudak Uçuklatan Kazanç!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Milyonlarca insan tarafından oynanan ve sevilerek sürdürülen Clash Of Clans oyunu, elde ettiği gelirle birlikte ödediği vergi sayesinde, ülkesini zengin etmeyi başardı. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

unnamed1

Dünya üzerindeki akıllı telefon kullanan neredeyse herkesin en azından bir kere telefonlarına kurmuş oldukları ve kendilerine özel olarak tasarlayarak, geliştirdikleri köyle birlikte savaşlara katılmaları suretiyle ilerleme kaydettikleri gelişmeye dayalı oyun olan Clash Of Clans, popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Mobil platformdaki en fazla oyuncuya sahip olan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans, Supercell şirketi tarafından yapılan açıklamayla birlikte, elde ettiği gelirle birlikte; ülke ekonomisinin %20’si oranında kazanç sağlamaktadır.

Supercell şirketinin böyle büyük bir kazanç sağlamasının ardından, ülkeye en yüksek seviyeden vergi ödemenin doğru olacağı kanısına vararak, ülkeye şu anda en fazla vergi veren şahıslar ve şirket konumundadır. Firmanın söylediklerine göre, Finlandiya gibi bir ülkenin ekonomisine ciddi miktarda katkı sağlayacak kadar yüksek bir gelire ulaştıkları yönünde.

coc-hesap-silme

Dünya çağında büyük bir popülerliğe sahip olan Supercell yapımı Clash Of Clans, hiç şüphe yok ki, ilerleyen günlerde daha fazla kar elde ederek, ülkesine daha yararlı bir hal alacak.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar