COD: Infinite Warfare 2 Milyon!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın belki de savaş oyunu dediğimiz zaman ilk aklımıza gelen yapımı Call Of Duty, yeni oyunuyla en başarısız dönemini yaşıyor. Bu gerçek mi, yoksa yanıltmamı bilinmez ama video 2 milyonun üzerinde dislike aldı.

maxresdefault (1)

Oyun sektörünün en gözde yapımlarından olan Call Of Duty, son oyunuyla hayal kırıklığı yarattı gibi bir izlenim var. Son oyunda başarı beklerken büyük bir hüsran mı olacak yoksa her şey yolunda mı tam olarak anlamak mümkün değil. Birkaç hafta önce Call Of Duty: Infinite Warfare oyununun videosu, YouTube üzerinde 1 milyon dislike almıştı. Şimdi ise, bu sayı 2 milyonu aştı. Ayrıca oyuna dair yapılan yorumların neredeyse tamamı olumsuz bir hal aldı.

YouTube üzerinde en fazla dislike alan 4. video olarak gündeme gelen oyunla ilgili açıklama yapan şirket, bu durumun pekte can sıkıcı olmadığını savunuyor. Activision bu durumun kötü olmadığı savunurken, belli ki gündem de olmak hoşlarına gidiyor.

maxresdefault

Eğer Dislike’lar bu şekilde giderse, Activision ‘un yapımı olan Call Of Duty: Infinite en fazla dislike alan videolar listesinde 2. sıraya oturmayı garantileyecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar