Command & Conquer Kapalı Betası Kasım’da

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Command & Conquer

Victory Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını EA’in üstleneceği ücretsiz online RTS Command & Conquer‘in ilk beta testi Kasım ayında başlıyor.

games.on.net‘te yapılan açıklamaya göre 25 Kasım tarihinde kapalı betası başlayacak olan oyun için sonraki hafta bir alpha güncellemesi yayınlanacak. C&C 24 Şubat’ta resmi yayına geçecek.

Command & Conquer: Generals ile aynı evreni konu alan Command & Conquer, EA’e göre serinin köklerine dönüş yapacakları free to play bir online RTS olacak. 3 oynanabilir fraksiyonun yanında seçilebilir çok sayıda general de oyunun sunacakları arasında.

C&C betasına kayıt olmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Command & Conquer Trailer

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. bilenbiri dedi ki:

    çok güzel bir oyundu. online olmasına öyle sevindimki anlatamam