Damoria

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Damoria
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Damoria İnceleme

Damoria klasik Orta Çağ temasına sahip bir browser MMO strateji oyunu. Basit bir alanda başlayarak kalenizi inşa edebilir, askerler yetiştirebilir, yeni bölgeler ele geçirebilir ve komşularınızla ittifak kurabilir ya da mücadele edebilirsiniz. BigPoint tarafından yayınlanan Damoria Türkçe olarak oynanabilir.

Daha önce herhangi bir tarayıcı MMO oyunu oynadıysanız Damoria’ya da yabancılık çekmeyeceksiniz. Benzer oyunlarda olduğu gibi binalarınızı inşa ederken veya herhangi bir komut verdiğinizde belirli bir süre bekliyorsunuz. Taş, odun ve maden olmak üzere üç kaynağı kullanmanız gerekiyor. Ek olarak dört Kıymetli Taş kaynağı bulunuyor. Bunlar da elmas, yakut, zümrüt ve hazine.

Oyun ilk olarak 2007’de yayınlandı ve bu yüzden yakın zamanda yayınlanan tarayıcı oyunlarına kıyasla daha basit bir ara yüzü ve çizimleri var. Eğer gün içinde aralarda kontrol edebileceğiniz yavaş bir MMO oyunu arıyorsanız Türkçe olmasının da artısıyla Damoria iyi bir seçenek olabilir.

Oyuna kayıt olmak ve hemen oynamaya başlamak için şu bağlantıyı ziyaret edin: http://tr.hengame.gen.tr/games/damoria/

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar