DarkOrbit

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
riza.altiner

Uzay senaryolu bir oyun olmak üzere 3 şirket arasında olan çatışmayı ele almaktadır. Oyun açıldıktan sonra 3 adet seçenek verir ve bizlere seçim şansı bırakır. Bu seçimden sonra asıl olay başlar ve kendimizi geliştirmemiz gerekir.

1. Şirket = Mars 2. Şirket = Dünya 3. Şirket = Venüs. Bu şirketler kendi aralarında çatışmaktadır. Gelelim gemi kumanda etmeye , yani  gemiden kastım uzay gemisi tabi ki de uzay gemisi Mouse ile oynanır hatta oyunun pek çok bölgesi Mouse ile oynanır. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da tecrübe puanı yani sıralama vardır.


Bu sıralamada ne kadar yüksek olursanız o kadar iyidir ki sizleri insanlar daha iyi tanır ve ona göre ittifaklarınız çok ve güçlü olurlar. Bu oyun tarayıcı tabanlı bir oyun olmasına rağmen bizleri güzel grafikler beklemese de güzel hikayeler, güzel görevler, güzel bir oynanış görebileceğiniz den emin olabilirsiniz.

Aslında güzel olan bir yönü de size ticareti öğretiyor olması ve matematik çalıştırması. Çünkü bir uzay gemisinin gideceği zamandan tutun da harcayacağı yakıta kadar o yakıtın yetip yetmeyeceğine kadar siz sorumlusunuz geminin kaptanı olarak. Şimdiki yeni oyun  konsolları olsun yeni güçlü Pc’ ler olsun onlar bir yana. Bu tür tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar gönlümüzde zamanında ve halada taht kurmuş baş köşede oturmaktadır. Hala benim için yeri ayrıdır bu oyunun sizleri de heyecanlı bir savaşa bekleriz ?

Benzer Yazılar

Echo Of Soul

2 sene önce
JeeWee

Echo Of Soul Oyun Tanıtımı Türkiye, Azerbaijan, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da TAM Game tarafından yayımlanan yeni nesil MMORPG oyunu Echo Of Soul’da oyuncular kendilerini Aydınlık Ruh’un koruyucuları olarak, dün...

League of Angels II

2 sene önce
Zayt

League of Angels II Oyun Tanıtımı İnsanlığa huzur getirmek, insanlığı karanlık dünyadan aydınlığa eriştirmek için hapsedilmiş meleklerin ruhunu bu karanlık dünyada serbest bırakmanız gerekiyor. Takımınızı topl...

Yazıyla İlgili Yorumlar