DarkOrbit

Bu yazı 4 ay önce eklendi.
riza.altiner

Uzay senaryolu bir oyun olmak üzere 3 şirket arasında olan çatışmayı ele almaktadır. Oyun açıldıktan sonra 3 adet seçenek verir ve bizlere seçim şansı bırakır. Bu seçimden sonra asıl olay başlar ve kendimizi geliştirmemiz gerekir.

1. Şirket = Mars 2. Şirket = Dünya 3. Şirket = Venüs. Bu şirketler kendi aralarında çatışmaktadır. Gelelim gemi kumanda etmeye , yani  gemiden kastım uzay gemisi tabi ki de uzay gemisi Mouse ile oynanır hatta oyunun pek çok bölgesi Mouse ile oynanır. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da tecrübe puanı yani sıralama vardır.


Bu sıralamada ne kadar yüksek olursanız o kadar iyidir ki sizleri insanlar daha iyi tanır ve ona göre ittifaklarınız çok ve güçlü olurlar. Bu oyun tarayıcı tabanlı bir oyun olmasına rağmen bizleri güzel grafikler beklemese de güzel hikayeler, güzel görevler, güzel bir oynanış görebileceğiniz den emin olabilirsiniz.

Aslında güzel olan bir yönü de size ticareti öğretiyor olması ve matematik çalıştırması. Çünkü bir uzay gemisinin gideceği zamandan tutun da harcayacağı yakıta kadar o yakıtın yetip yetmeyeceğine kadar siz sorumlusunuz geminin kaptanı olarak. Şimdiki yeni oyun  konsolları olsun yeni güçlü Pc’ ler olsun onlar bir yana. Bu tür tarayıcı üzerinden oynanan oyunlar gönlümüzde zamanında ve halada taht kurmuş baş köşede oturmaktadır. Hala benim için yeri ayrıdır bu oyunun sizleri de heyecanlı bir savaşa bekleriz ?

Benzer Yazılar

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

4 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır. Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Türkiye’de Bugüne Kadar En Çok Oynanan 5 MMO

4 ay önce
riza.altiner

Günümüzde bitmek bilmeyen MMO oyunlarının en çok vurduğu ülkelerden birisi Türkiye olmak üzere geçmişten bugüne birçok MMO oyunu piyasaya çıktı ve oynandı. Genellikle genç ve orta yaşlı insanları hedef alan bir...

Yazıyla İlgili Yorumlar