Dead Frontier

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Dead Frontier
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Dead Frontier Browser Oyunu

Dead Frontier İnceleme

Her geçen gün artan online oyunların bir çoğu oyunculara farklı konular ve yenilikler getiremiyor. Bunun farkında olan Jagged Blade firması oyunculara farklı bir deneyim yaşatmak için Dead Frontier‘i sundu. İngilizce olarak yayınlanan browser tabanlı oyun çok başarılı bir yapım olmasa da içeriğiyle bir çok kişinin ilgisini çekiyor.

Şehri zombilerden kurtarmayı amaçladığınız oyunda üstünüze gelen onlarca zombiye karşı kendi seçtiğiniz silahlarla saldırıyorsunuz. Bir çok silah çeşidinin bulunduğu Dead Frontier‘de kazandığınız paralar sonucunda kendinize uygun silahları seçebiliyor ve kendi silah kombinasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Türk oyuncuların az sayıda bulunduğu Dead Frontier pek başarılı bir yapım olmasa da oyunun 3D oluşu, indirme gerektirmemesi, farklı bir konuyu ele alması ve gerçekçi ses efektleri sayesinde denenmeyi hakediyor.

Dead Frontier‘e üye olup hemen oynamaya başlamak için tıklayın.

Dead Frontier Ekran Görüntüleri

Dead Frontier Tanıtım Videosu

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. azizkahraman dedi ki:

  Oyun gayet eğlenceli ve orginal bir oyun baya da sarıyor stres atmak için bire bir(eğer ölmezseniz .=) )