Destiny’nin Ön Sipariş Bilgileri Sızdı!

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Destiny

Popüler Halo serisinin yapımcısı Bungie’nin sır gibi sakladığı Destiny‘nin ön sipariş bilgileri basına sızdı ve oyunun ne olacağı konusunda artık az da olsa bilgi sahibiyiz. İşin ilginci Bungie 17 Şubat’ta oyunu tanıtmayı planlıyordu.

İşinden pek de memnun olmadığı anlaşılan bir Best Buy çalışanı tarafından sızdırılan fotoğraflarda dikkat çeken ilginç detaylar var. Ön sipariş kartlarından birinin arka yüzünde 31 Ocak 2013’e kadar kullanılabilir olduğu ibaresi yer alıyor. Haliyle Destiny’nin bu yıl yayınlanacağı sonucuna varabiliriz.

Bir diğer detay, Destiny‘nin Xbox 360 ve PS3 için yayınlanacak olduğu. Aşağıdaki resimde göreceğiniz üzere, bu iki platform’a özel barkodlar oyunun hangi platformlar için yayınlanacağını açıklıyor.

Destiny Barkod

Son olarak, oyun hakkında verilen detaylar Destiny‘nin MMO’lara özgü nitelikler barındırdığına işaret ediyor: “Karakterinizi yaratın, güçlü düşmanları alt ederek kendi efsanenizi şekillendirin ve benzersiz, özelleştirilebilir silahlara, ekipmanlara ve araçlara sahip olun.

 

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar