Dino Dini’s Kick Off Revival Göründü!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Zamanının en iyi futbol oyunu olan Dino Dini’s Kick Off, yenilenen yüzüyle ve kaliteli grafikleriyle birlikte PlayStation 4 için tekrardan piyasaya sürülecek. Merakla beklenen oyunun çıkış tarihi belli oldu.

kickoff_007.956x538

İlk oyununu 1989 yılında çıkartan ve o yıllarda aktif olarak kullanılan Atari ST ve Amiga için sunulan Dino Dini’s Kick Off, en fazla oynanan oyunlardan birisiydi. Çıktığı ilk günden itibaren, birçok farklı yapım ve platform için değişik şekillerde sunulan Kick Off serisinin son oyunu, 2002 yılı itibariyle sunulmuştu. Aradan 14 yıl geçmesine rağmen, yeni bir oyunla sevenlerini memnun etmeyi planlayan ve birçok farklı grafikle de, oyunun esas mantığından uzaklaşmadan iyileştirilen bu oyun, oyun severleri heyecanlandırdı.

Şirket tarafından duyurulan efsane oyun, ilk olarak YouTube üzerinden bir video yayınladı. Çıkması planlanan bu yeni oyunun, serinin 25. yılına özel olarak PlayStation 4 ve PlayStation Vita için sunulması bekleniyor. Çıkış tarihi için ise; 17 Haziran 2016 işaret ediliyor.

Bunun yanı sıra, Amazon üzerinden alışveriş yapmak isteyenler için, 12.99 Euro karşılığında sahip olabileceğinizi de hatırlatalım.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar