Dragon Quest X 26 Eylül’de PC’de

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Dragon Quest X

Köklü JRPG hayranları Dragon Quest serisine yabancı değildir. Serinin son oyunu Dragon Quest X: Rise of The Five Tribes Online MMORPG olarak 26 Eylül’de Japonya’da PC için yayınlanıyor.

Daha önce Ağustos 2012’de Wii ve Mart 2013’te Wii U için yayınlanan Dragon Quest X, serideki ilk MMO olmasının yanında, PC için yayınlanacak ilk Dragon Quest oyunu olacak.

Oyunun kapalı betası PC için halihazırda yayında ve (Japonca biliyorsanız) benchmark aracını indirerek betaya katılmanız mümkün. PC’niz benchmark testini başarıyla geçerse Japonca betaya katılabilir ve oyun istemcisini indirebilirsiniz.

Şu an için oyunun Japonya dışında yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda bir bilgi yok.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar