Dragonica genişlemeye devam ediyor – New Origin yolda

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Dragonica New Origin

Gala Networks Europe bir sonraki genişlemenin Ağustos 2011 tarihinde geleceğini duyurdu.

Dublin, İrlanda – 8 Ağustos 2011 – Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe, Dragonica’nın bir sonraki genişlemesi New Origin’in  Ağustos ayında yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. New Origin şu ana kadar MMORPG tarihindeki en büyük içerik güncellemesi olacak ve inanılmaz genişlikte yepyeni üretim sistemi, binilebilir yaratıklar ve tamamiyle oynanılabilir yeni bir ırk gibi özellikler sunacaktır.

New Origin  ayrıca Dragonica oyuncularına oyunun resmi açılışından beri ilk defa eklenen yeni bir ırk sunacak.  Bu ırkta değişik sınıflar mevcut olacak. İlk sunulacak olan sınıf oyundaki mevcut sınıflardan farklı olarak çağırma büyüsüne ve diğer sihirli özelliklere sahip olacak. Bu sınıf savaşlarda yardım etmek için canavarları çağırabilir veya havadan veya karadan rakiplerine ateş edebilir. Oyuncular yeni ırka 20. seviyeden sonra ulaşabilecekler.  Bu ırktan yakın zamanda eklenecek başka bir sınıfta mevcut olacak.

Dragonica New Origin genişleme paketi

Bundan başka, New Origin’de binilebilir yaratıklar mevcut olacak. Bu yepyeni sistem oyunculara yaratıklarını eğitme ve onları binek olarak kullanma şansı verecek. Her kahramana uyacak eski ve yeni yaratıklar oyunda mevcut olacak. Daha önce tasarlanan Üretim Sistemi ise bu genişlemede yer almayacak.

gPotato.eu takımı genişleme üzerinde çalışırken, ileriki zamanda daha başka detay ve özellikler yayınlanacak.

Dragonica ve bütün gPotato oyunları hakkındaki bütün bilgileri http://press.gPotato.eu/latest.asp adresinde bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar