Dragonica: Phoenix – Yeni güncelleme yayında!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Dragonica: Phoenix Güncellemesi

Bugünden itibaren büyük güncelleme yeni özellikleriyle birlikte oyuncuların beğenisinde…

Avrupa’nın önde gelen www.gPotato.eu portalı üzerinden hizmet veren online oyun yayıncılarından Gala Networks Europe  bugün macera dolu MMORPG’si Dragonica’nın en son güncellemesi “Phoenix“‘in bugünkü bakımdan sonra yayınlanacağını duyurmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Phoenix getireceği bir çok yeniliğin yanında grafiklerinde ve içeriğinde büyük güncellemelere gidecek. Şu an bir parti buff etkinliği mevcut ve Gala Networks Europe gelecek haftalarda organize edeceği daha fazla oyun içi etkinliklerini duyuracak.

Dragonica: Phoenix Güncellemesi

Grafiklerin baştan başa yenilendiği Phoenix yeni görünümüyle daha gelişmiş bir oyun hissi verirken, geliştirilmiş görünümüyle Phoenix farkını ortaya koyuyor. Bütün haritalar daha fazla detay ve açıklamaya sahip olacak.  Bunun yanında oyuncular kıtaları kolaylıkla geçebilecek. Şehirlerin yerel haritaları demirci ve iksirci gibi mesleklerin ikonlarını gösterecek. Başlangıç şehri Odelia yeni oyuncuların kolayca etrafta dolaşmasını sağlamak için güncellenirken, City Hall Sewers zindanı ve içindeki boss’lar daha fazla mücadele sunmaları için güncellenmiş olacak. Artık bütün zindanlar oyuncuların istedikleri zaman çıkmalarını sağlayacak olan çıkış düğmesine sahip olacak ve görev haritaları kolay, normal ve zor olarak üç zorluk dereceleri sunmaları için güncellenmiş olacak.

Phoenix güncellemesi mevcuttaki özelliklerine yapılan güncellemelerle Dragonica’yı oynaması daha zevkli bir hale getiriyor. Hem İnsan hem de Drakan ırkına mevcut nefes kesici zincir comboların yanında oyuncular karakterlerinin sağlık durumu kötüye gidince bunu ekranın yanıp sönmesiyle algılayabilecekler. Bütün NPC tüccarları iksirleri daha ucuza satarken, oyuncular oyun içi posta kutusunu ekranlarındaki ikona tıklayarak açabilecekler. Yaratıkseverlere güzel bir haber ise bütün binek ve savaş yaratıklarının istatistiklerinin benzerleştiğini ve yaratık geliştirme sisteminin basitleştirildiği olacak.

Bugünden itibaren oyuncular çifte arkadaş puanı, partilerinin boyutuna göre ekstradan  başka üç buff, arttırılmış altın dropları, tecrübe puanı ve drop oranı elde edebilecekleri yeni party buff etkinliğinin keyfini çıkaracaklar. Gelecek haftalarda da daha açıklanmayan bir etkinlikte Dragonica severlerin beğenisine sunulacak. Dragonica ve diğer bütün gPotato.eu oyunları ile ilgili bütün basın bilgilerini  http://press.gPotato.eu/latest.asp adresinde bulabilirsiniz.

Dragonica: Phoenix Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar