Drift City

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Drift City
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Drift City

Drift City İnceleme

Drift City renkli cell-shaded grafiklere sahip bir yarış MMO oyunu. Devasa Mittron adasındaki sayısız pistte diğer oyunculara karşı yarışabilir ya da görevleri tamamlayabilir; karşılığında kazandığınız para ve tecrübe ile yeni arabalara ve parçalara sahip olabilirsiniz.

Drift City her biri kendi görevlerine ve coğrafi yapısına sahip 4 şehirden oluşan gerçekten büyük bir oyun dünyası sunuyor. Basit de olsa bir hikayesi de var. Pasifikteki bu adada mitron adı verilen yeni bir yakıt keşfediliyor, hatta adanın ismi de buradan geliyor. Çok geçmeden HUV adı verilen gizemli araçlar yaya trafiğinde  terör estirmeye başlıyorlar ve hükümet bu duruma engel olmak isteyen gönüllü sürücüleri göreve çağırıyor.

Oyunda lobi sistemi var ve oyunculara karşı yarışabileceğiniz modların dışında çok sayıda tek kişilik görev de Drift City‘e dahil edilmiş. Araç sayısı ve satın alabileceğiniz parçalar da tatmin edici seviyenin üstünde. Çeşitlilik açısından pek az oyun Drift City‘nin eline su dökebilir.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 256 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce 4 64 MB

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz veya üstü
RAM: 2 GB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 6000 veya üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. yoldaş dedi ki:

  harika herkeze tavsiye ederim

 2. alperen dedi ki:

  nasıl üye oldun
  bi söyleyin

 3. bugra aden dedi ki:

  yaa nasıl üye oldunuz indirdim ama oynuyamıyorum

 4. 123456789 dedi ki:

  arabalar güzel ve çok hızlı gidiyor

 5. alperen dedi ki:

  ya bu kayıt nasıl olunuyor bi anlatsanız

 6. Özgün dedi ki:

  Arkadaşlar sitesine girin, üstten download’a basın, Drift City’i listeden bulun ve tıklayın
  Browser’ın indirme sihirbazı açılacak, 1.75mb lik bir dosya atıyor önce, Çalıştır deyin ve dedikten sonra bir downloader çıkacak. 1.5 gb lik bir dosya indirecek update’leri ile fakat son update’leri değil bunlar. Daha sonra çalıştırınca kendini otomatik update edecek, başka türlü denemeyin ben çok denedim. US versiyonlarını indirirseniz eğer dışardan sizi oyuna bağlamaz çünkü Avrupa versiyonu lazım, eğer ille de bağlanıcam diyorsanız hotspot shield tarzı programlar kullanarak IP nizi USA diye tanıtmanız gerek bu da ekstra laglara ve aynı IP yi her zaman bulamama ve her açtığınızda ilk 10 dk IP arama gibi dertler beraberinde getirecek o yüzden dediğim gibi yaparsanız siteden hem ücretsiz üye olursunuz 2 dakikada hem de EU sürümünü yükler oynarsınız.