Dungeon Empires

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Dungeon Empires
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Dungeon Empires

Dungeon Empires İnceleme

Dungeon Empires kendi zindanınızı inşa edip sıra tabanlı savaşlara girebileceğiniz ücretsiz bir 3D browser rol yapma oyunu. Zindanınızın efendisi olarak odaları tasarlamalı, yaratıklarınızı eğitmeli ve tuzaklarınızı zekice yerleştirmelisiniz ki zindanınıza gelen hazine avcıları sağ çıkamasınlar. Ne kadar çok düşmanı alaşağı ederseniz zindanınız da o kadar popüler olacak ve kahramanınızla ne kadar çok zindanı talan ederseniz kendi zindanınızı daha ölümcül hale getirmek için daha fazla imkana sahip olacaksınız.

Dungeon Empires‘da tüm oyuncular zindanlarını daha zorlu hale getirmek için uğraşıyorlar. Odalarda bekleyen ejderhalar, zombiler ve golemler gibi pek çok yaratık eğitilebiliyor. Yaratıklarınız mutluysa tüm güçlerini ortaya koyuyorlar.

Zindanınızın bölümlerini tasarlamak için pek çok seçeneğe sahipsiniz: örneğin, farklı kaplamalar ve dekorasyonlar kullanabilir, hatta bir elemental bile ekleyebilirsiniz. Eğer düşmanlarınız zindanı talan etmeye çalışırlarken ölürlerse size pek çok ganimet de bırakıyorlar.

Son zamanlarda Ruined, Battlestar Galactica Online gibi oyunlarla popüler olan Unity Engine’i kullanan Dungeon Empires bir tarayıcı oyunu için oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunu indirmeniz gerekmiyor fakat sisteminizde Unity Engine kurulu olmalı.

Yenilikçi bir browser oyunu arıyorsanız Dungeon Empires‘ı denemenizde fayda var. Kendi zindanınızı inşa edip diğer oyuncuları altüst etmek gerçekten keyifli olabiliyor.

Dungeon Empires’a üye olup hemen oynamak için buraya tıklayın!

Dungeon Empires Ekran Görüntüleri

 

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Necmi TUNCAY dedi ki:

  SATRANÇ GİBİ ARKADAŞLAR 😀