Elder Scrolls Online Beta Kayıtları Başladı

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

The Elder Scrolls Online Beta Sign Up

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Elder Scrolls Online için ZeniMax Online Studios beta kayıtlarının bugün başladığını duyurdu.

Son halkasını Elder Scrolls V: Skyrim’in oluşturduğu popüler Elder Scrolls serisi, The Elder Scrolls Online ile MMORPG dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor. 2013 yılının sonlarında hazır olması planlanan TESO için kapalı beta kayıtları bugün, yani 22 Ocak itibariyle başladı.

Şu anda yoğunluk nedeniyle erişim olmasa da, The Elder Scrolls Online betasına kayıt olmak için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun yayınlanan son sinematik videosunu (The Alliances) ise mutlaka izlemenizi tavsiye ederim!

The Elder Scrolls Online – The Alliances

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. umut947 dedi ki:

    kayıt oldum “above avarage” şansım var hadi hayırlısı çok heyecanlıyım 😀

  2. ugur dedi ki:

    bende oldum excellent bakalım inşallah gelir ki beta key konusunda şansım yüksektir hep 😀