End of Nations Ücretsiz Olacak!

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

End of Nations F2P

Son dönemlerin popüler MMORPG’si Rift‘in yayıncısı Trion Worlds, merakla beklenen MMORTS End of Nations‘ın Free to Play olacağını duyurdu. Dune II, Command & Conquer gibi dönemin başarılı strateji oyunlarına imza atan eski Westwood çalışanlarının kurduğu Petroglyph Games tarafından hazırlanmakta olan End of Nations, 52 oyuncunun tek haritada devasa bir alanı kontrol edebileceği, savaşabileceği ya da ittifak kurabileceği yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

End of Nations‘da ayrıca premium üyelik seçenekleri de bulunacak. Trion Worlds oyuncular arasındaki dengeyi bozmadan ücretli oyunculara ayrıcalıklar sunulacağını iddia ediyor. Oynanış açısından avantaj sağlamayacak item’lerin ve upgrade’lerin satın alınabileceği oyun içi bir mağaza da End of Nations‘a dahil edilecek. Oyunda sahip olduklarınızdan çok stratejinin ve yeteneğinizin ön plana çıkarılması hedefleniyor.

End of Nations için henüz bir çıkış tarihi belirtilmiş değil. Oyun hakkında daha fazla bilgi için www.endofnations.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

End of Nations Ekran Görüntüleri

 

End of Nations Gamescom Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar