Europe 1400

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
horseman
Europe 1400
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Şehrin! Her yer hırslı tüccarlar, yetenekli sanatçılar, hevesli papazlar ve bunların yanında hain insanlarla dolu

Europe 1400 İnceleme

Bir ortaçağ şehrinde kendi hanedanlığınızı kurun: saygı duyulan bir zanaatkar, kurnaz bir tüccar veya ne olduğu belirsiz bir düzenbaz olun. İyi mallar üretip ister pazarda satışa çıkarın, ister karanlık işler çevirin.

Europe 1400” oyununda göreviniz bir ortaçağ şehrinde hanedan ailesi kurmak: bir meslek edinerek ekonomi imparatorluğu kurun ve bir ticaret uzmanı olarak siyasi basamakları tırmanın. Amaçlarınızı elde etmek için, bıçak sırtı bir çok seçenek var, ama karanlık tarafa geçmeyi de seçebilirsiniz.

Küçük bir külübeyle başkadığınız hanenizi bir konağa dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli mallar üretebileceğiniz aötleyeleriniz olacak.

Basit hammaddelerden elde edilen mallar güçlü artefaktlara dönüşür ve pazarda alınıp satılabilirler. Aynı zamanda deponuzdan arkadaşlarınıza doğrudan satış yapabilir ve pazardan daha ucuz olmanın avantajını kullanabilirsiniz.

Yeterince varlık ve etki sahibi olduğunuzda, siyasi kariyerinizi düşünmeye başlamalısınız. Değişik makam çeşitleri size bir çok imtiyaz ve kazanç sunar, etki alanınızı genişletmek ve istenmeyen rekabeti yok etmek gibi.

Ama dikkat edin! Karanlık yollardan yürümek hapse atılmana veya göz açıp kapayana kadar zindan muhafızıyla göz göze gelmene neden olabilir. Ve unutmayın: Biraz entrikanın zararı olmaz – kimse fark etmediği sürece.

Zanaatkarlar Bölgesi! Sıkı çalışan işçiler demirler, dokuma ve döküm işlerinde çalışıyor.

Meyhane Sokağı! Burda çiftçi ve hancılar, insanların karınlarını doyurmak ve içecek dağıtmakla sorumlu oldukları için şehrin en eğlenceli yeri olarak bilinir.

Belediye Binası! Şehrin kaderi burada belirleniyor. Talihli vatandaşlar yeni unvanlar, atölyeler alıyor ve burada makam sahibi oluyorlar. Kötü insanlar ise, yasa dışı faaliyetleri nedeniyle burada yargılanıyorlar.

Oyunun üyelik linki: http://tr.europe1400.com

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. erdem dedi ki:

  oyunu nasıl oynayabilirz beceremedim de yardımcı olur musunuz ?