Fantasy Tennis

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Fantasy Tennis
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Fantasy Tennis

Fantasy Tennis İnceleme

Not: Fantasy Tennis sonlandırıldı.

Alaplaya tarafından yayınlanan Fantasy Tennis anime tarzı renkli grafiklere sahip sıradışı bir MMO spor oyunu. Fantastik ortamlar ve karakterleri tenis ile birleştiren oyun MMO türünde bir ilk. Basit kontrolleri ve oyun modlarının çeşitliliği ile Fantasy Tennis benzersiz bir deneyim sunuyor.

Fantasy Tennis, bugüne kadar yayınlanmış ilk MMO tenis oyunu. Ne mutlu ki oyunu sevmeniz için tenis hayranı olmanız gerekmiyor. Simülasyon olarak nitelenmekten uzak kontrolleri ve rakiplerinizin tepesine yağdırabildiğiniz meteorlar aslında  Fantasy Tennis‘i eğlenceli yapan şey.

Karakterinizin bir RPG’den bekleyeceğiniz stat’leri var; STR, STA, WIL ve DEX. Her seviye atladığınızda kazandığınız puanları bu özelliklerinize dağıtıyorsunuz. Maçlarda kazandığınız altınlarla yeni raketler, kıyafetler ve diğer eğlenceli nesneler satın alabilirsiniz.

Battle Mode karakterlerin HP’lerinin olduğu, isminden de anlaşılacağı gibi savaş modu. Bu modda düşmanlarınızın üzerine meteor ya da ateş topu yağdırmak için nesneler toplayabilirsiniz. Maçın sonunda ayakta kalan oyuncu ya da takım kazanır. Battlemon modunda ise pet’inizle birlikte rakibiniz ve onun pet’ine karşı maç yapabilirsiniz.

Oyun başlangıcında karakter yaratma seçenekleri kısıtlı olsa da, bu tarz bir oyunda göz ardı edilebilecek bir eksiklik. Eğlenceli ve hatta ailece oynanabilecek bir MMO spor oyunu arıyorsanız Fantasy Tennis‘e göz atmalısınız.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2k / XP / Vista
İşlemci: 1.0 GHz Pentium 3 veya eşdeğer
RAM: 256 MB
HDD: 3.0 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce2 MX 440 veya eşdeğer ATI ekran kartı

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2k / XP / Vista
İşlemci: 1.7 GHz Pentium 4 veya eşdeğer
RAM: 512 MB
HDD: 3.0 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5700 veya üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar