Fear 3 için az kaldı

Bu yazı 9 sene önce eklendi.
horseman

Fear 3

Yazıya bir tavsiyeyle başlamak istiyorum. Birazdan okuyacağınız, “oyun ne zaman çıkacak, oyunun yapımcıları kim, oyun hangi platformlarda çalışacak” gibi genel bilgileri direk geçip yazının sonundaki fear 3 ün yeni videosunu izlemelisiniz. F.3.A.R, serinin diğer iki oyununa göre bünyesinde çok daha aksiyon ve güzel özellikler barındıracağa benziyor. Videoyu izlerken “ee hadi nasıl oynayacaz bunu” efektleri vermeye başlayabilirsiniz. Yapımcıların F.E.A.R 3 ün çıkışını bu kadar ertelemelerine değecek gibi… Merakla bekliyoruz…

Genel Bilgiler

İlk F.E.A.R. FPS ve korku oyunları arasında bir klasik sayılsa da devam oyunu F.E.A.R. 2, ilk oyunun oldukça gölgesinde kalmıştı.

F.E.A.R. ve F.E.A.R. 2’nin geliştiricisi Monolith Productions serinin üçüncü oyunu için bayrağı F.E.A.R.’i Xbox 360 ve PS3 için port eden Day 1 Studios’a bırakıyor.

Day 1 Studios’u daha önce geliştirdiği Mechassault (Xbox) ve Fracture (Xbox 360) oyunlarından da hatırlıyoruz.

F.E.A.R. 3’ün dağıtımcılığını da ünlü film dağıtımcısı Warner Bros yapıyor. Warner Bros’un F.E.A.R. 3’ün tanıtımı için korku filmleri yönetmeni John Carpenter ile anlaştığını biliyoruz.

Carpenter’ın şimdiye kadar ortaya koyduğu işler ucuz korku filmlerinin bir kopyasından öteye gidemedi. Neyse ki, son yayınlanan videolar daha çok umut veriyor.

F.E.A.R. 3 için harcanan bu kadar emeğin boşa gidip gitmediğini görmek içinse 22 Mart 2011’i beklemek zorundayız.
Kaynak: level.com.tr

F.E.A.R. 3 Oyun videosu izle

Etiketler: , ,

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

3 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

1
Yorum yapıldı

avatar
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Clyda
Ziyaretçi
Clyda

Warner Bros, F.E.A.R. 3 için sıradışı bir reklam kampanyası yürütüyor. Daha önce film kalitesinde çekimlerle oyun için görüntülerin bu kadar iç içe geçtiği bir reklam kampanyası düzenlendiğini hatırlamıyorum. Warner Bros’un F.E.A.R. 3 için oyun haricinde birde F.E.A.R. film projesi mi var yoksa F.E.A.R. 3 sinematikleri gerçek görüntülerden mi oluşacak? Warner Bros’un, F.E.A.R. 3’ün tanıtımı için geniş bir bütçe ayırdığı kesin. F.E.A.R. 3 te dikkatimi çeken özellikler… Yenilenmiş Bir Yapay Zeka F.E.A.R 3 ‘te ki düşmanlarımız genel olarak ucubelerden ve askerlerden oluşuyor. Oyun boyunca ağırlıklı olarak eli silahlı askerlerle çatışıyoruz diyebilirim. Karşımıza çıkan düşmanın yapay zekâ seviyesi, oyunun zorluk seviyesi en… Devamını oku »