Firewatch İçin Türkçe Yama!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Çıkışından sonra kısa bir sürede ünlenen Firewatch, yapılan yeni yama sayesinde, direkt olarak Türkçe dil desteğine sahip oldu.

Campo Studio’nun geliştirdiği Firewatch oyunu, Henry adındaki karakterin, yangın gözetleme personeli olmasını ve bunun hikayesini anlatmasını konu almaktadır. Henry ile birlikte çalışan ve amiri olan Delilah’ın arasında geçen telsiz konuşmalarının ilginçliği ve farklı tasarımıyla oyun, kısa sürede oyun severlerin dikkatini üzerine toplamayı başarmıştı. Farklı bir amaca ve atmosfere sahip olan Firewatch oyunu, Techonaz’ın hazırlamış ve sunmuş olduğu Türkçe dil paketi sayesinde, Türkçe yamaya sahip olarak oyun severlere ulaşıyor.

Ayrıca yamayı hazırlayan şirket, tanıtım videosuyla birlikte, indirme linkine de yer verdi. Firewatch oyunu, küçük bir studio tarafından geliştirilmesine ve sunulmasına rağmen, yayınlanmış olduğu ay itibariyle bir ayda 500 bin’in üzerinde satarak büyük bir başarıya ulaşmıştı. Oyun otoriterlerinin de şiddetle tavsiye ettiği ve oldukça beğenilen bu oyuna, Steam üzerinden 31 TL gibi düşük bir fiyat avantajıyla sahip olabileceğiniz farklı bir deneyim sunmaktadır. 9 Şubat 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Firewatch, PC’nin yanı sıra PlayStation 4 üzerinden de oynanırken, Türkçe yama sadece PC platformu için geliştirilmektedir.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar