Forsaken World Türkçe Betası Bugün Başlıyor!

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Forsaken World Türkçe

Forsaken World‘ün beklenen Türkçe kapalı betası bu akşam saat 20:00‘da başlıyor! 16 Nisan Salı günü saat 12:00’a kadar sürecek olan kapalı beta haftasında binlerce oyuncu ilk kez Türk sunucusuna grime şansı bulacak.

Henüz beta anahtarı edinmediyseniz kod dağıtım sayfamızı ziyaret ederek siz de bir tane alabilirsiniz.

Ayrıca Forsaken World betasına katılan oyuncuları ayrıca çeşitli ödüller bekliyor. Betada gerçekleştirilecek etkinlikler:

Level Atlama Yarışması
En iddialı beta oyuncuları verdikleri emeklerin karşılıksız kalmayacağından emin olabilirler. 10, 30 ve 50. Seviyelere ulaşan oyuncuları açık betada harika ödüller bekliyor!

Her Irk için En Yüksek Seviye Yarışması
Karakter yaratırken en sevdiğiniz ırkı seçmek zor olabilir. Ama kapalı betada en yüksek seviye ulaşan her ırktan bir oyuncuyu açık beta’da eşsiz bir ödül bekliyor.

Forsaken World beta anahtarınızı hemen almak için tıklayın!

Forsaken World incelemesi için tıklayın!

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. memhet dedi ki:

    arkadaşlar ben kayıt olamıyorum aktive linki geliyor ama link e tıklayınca açılmıyor bi yardımcı olurmusunuz