Forsakia

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Forsakia
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Forsakia İnceleme

Forsakia sıra tabanlı bir savaş sistemi kullanan fantastik bir browser MMORPG oyunu. Seçebileceğiniz altı karakter bulunuyor ve sizinle birlikte savaşacak pet’ler yakalayabiliyorsunuz. Sayısız quest, crafting ve housing gibi özellikleriyle Forsakia tarayıcı üzerinde bütün bir MMORPG deneyimi sunuyor.

Grafiksel açıdan çoğu tarayıcı tabanlı oyuna göre başarılı olan Forsakia, oynanabilirlik yönüyle de artı puan alıyor. Otomatik navigasyon ve otomatik savaş gibi özellikler oynanışı hızlandırmakta büyük fayda sağlıyor.

Genel olarak diğer browser MMORPG oyunlarından çok da farklı olmayan Forsakia, düşük sistem özelliklerinde bile oynanabilen ve indirme derdi olmamasıyla da cazip bulabileceğiniz başarılı bir fantastik MMORPG oyunu.

Forsakia oyununa nasıl kayıt olurum?

forsakia.tr.alaplaya.net bağlantısına tıklayın. Gelen sayfada sizden istenen bilgileri doldurun ve ücretsiz kayıt ol ‘a tıklayın. E-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayın ve hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına giderek başlat düğmesine tıklayın ve maceraya başlayın.

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar