Forza Horizon 3’e Kar Geliyor

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
Blood

Son dönemlerin en popüler araba yarışı oyunu olan Forza Horizon 3’e, yeni bir eklenti paketiyle karlı dağlar eklendi. Artık yollar daha zorlu.

3151265-horizon

Son yılların en sevilen ve en fazla oynanan araba yarışı olan Forza Horizon 3, mutlaka ufukta bolca gördüğü ancak bir türlü ulaşamadığı karlı dağlarda yarışmak istemiştir. Yeni çıkacak olan eklenti paketiyle, bu isteğimiz gerçek olacak.

Blizzard Mountain adıyla sunulacak olan bu yeni eklentiyle birlikte; oyuncular King of Mountain görevleriyle buluşacak. Gelecek olan bu eklenti ve yeni görevlerle birlikte, 50’e yakın görevin gelmesi ve kar, buz temasının eklenmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Hill Climb, Blizzard ve Descent’te bu görevler içinde olacak.

8a407642-56b7-4327-bd86-1bd8bb3d757b

Tüm bunların yanı sıra eklenti; 28 Achievement ve 500 Gamerscore puanları da aktif olarak, oyuncular için yeni bir heyecan başlayacak diyebiliriz. Oldukça zevkli ve heyecan dolu dakikaların oyuncuları beklediği bu yeni eklentiyle beraber, Ford RS RX ve 2016 Nissan Titan Warrior Concept gibi farklı araçlarında getirileceği kesinleşti. Yeni eklentiyle her zaman daha zevkli anlara ortak olabileceğiniz gibi; 13 Aralık tarihi itibariyle çıkacağını da söyleyelim.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar