Gladiatus – Hero of Rome iPad’de

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Gladiatus

Karlsruhe, 09.10.2012 – Antik Roma harekete geçiriyor: Tarayıcı oyunu Gladiatus artık iPad üzerinde de oynanabilir. App Store’dan ücretsiz olarak alınabilen app sayesinde Roma’nın eski kahramanları birbirine karşı savaştırılabilir.

Tablete uyumlu hale getirilen yönlendirme çubuğu sayesinde Gladiatus hakkındaki tüm bilgilere ve kampanyalarına ulaşılabilir; duyusal sürükle bırak komutası ayrıca yeni başlayan oyunculara da kolay bir oyun başlangıcı sunar.

Gladiatus hesabına sahip olan tarayıcı sürüm kullanıcıları sorunsuz şekilde bilgileriyle giriş yapabilir ve oyun zevkini artık yollarda veya koltukta da yaşayabilir. Yeni oyuncular oyun ismiyle doğrudan app üzerinden kaydolup muharebe meydanına atılabilir – üstelik platform ayrımı yapılmadan: tarayıcı ve app sürümleri oyuncuları istedikleri an birbirleriyle savaşabilir.

Gladiatus hakkında

Ücretsiz tarayıcı MMOG’si Gladiatus – Hero of Rome oyuncularını tehlikelerle dolu bir hayat bekliyor. Antik Roma kulislerinde kahraman maceralı keşiflere çıkar, yüzün üzerinde rakiple şöhret, itibar ve ganimet kazanmak için savaşır. Roma’nın karanlık zindan ve arenalarında binin üzerinde nesne cesur Gladyatörleri bekler.

Gladiatus incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Time4Revolution dedi ki:

    bu oyunu oynayan var mı ?? çok saçma bence ipad için yapılması da ayrı saçmalık neden başka tabletlerin bası kel mi??

  2. bora dedi ki:

    evet bu oyunun oldukça fazla hastası var. şahsen ben 5 yıldır oynuyorum ve hala zevkli olduğunu düşünüyorum. ipade yapılması çok çok iyi oldu saygılar.