Goley Yeniliklerle 2014’e Hazır

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Goley 2014

Türkiye’nin en eğlenceli futbol oyunu Goley,  Ocak ayında getirdiği ve getireceği yeniliklerle oyuncularına futbol keyfini doruklarda yaşatacak.

Yeni yılın ilk yaması olan Lider Modu ile sıralama maçları yapan oyuncular, kendilerini en üst sırada görmek için kıyasıya mücadeleye giriştiler bile.  Dereceye girenler her 2 hafta sonunda muhteşem ödüllere sahip olacak.

Oyuncular, Goley’in Ocak ayında getireceği yeni yaması Şampiyonlar Ligi’ni heyecanla bekliyor. Beklenen diğer yama ise, Gol Tekrarı.  Ocak ayında tüm bu yeniliklerin oyuna dahil olmasıyla Goley oynamak daha da zevkli olacak.

Goley’le ilgili gelişmeleri takip etmek için Goley Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar