Gotham City Impostors

Bu inceleme 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Gotham City Impostors
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Gotham City Impostors

Gotham City Impostors İnceleme

Köklü bir yapımcı olan Monolith tarafından hazırlanan Gotham City Impostors, oynanabilirliği yönüyle diğer MMOFPS’lerle büyük farklılıklar taşımasa da, yola çıktığı fikir ve güçlü mizahi ögeleri ile kendine güçlü bir yer edinmeyi başarıyor. Batman ve Joker’in mücadelesini daha büyük çapta meydanlara taşıyan iki çetenin mücadelesinde ilk göze çarpan şey, grup üyelerinin yaşadığı finansal zorluklar oluyor. Meşhur çizgi roman karakterlerinin “çakma” versiyonlarının ev yapımı giysileri ve kendinden emin şapşal halleri tam olarak Gotham City Impostors‘ın temelini oluşturuyor.

Başlangıçta oynayacağınız tutorial bölümünde oyunun mekaniklerini rahatlıkla kavrıyorsunuz. Ek olarak çift zıplama, paten kullanma, havada süzülme, yakalama silahıyla yüksek noktalara ulaşma gibi hareketleri öğrenmek, oyuna başladığınızda büyük kolaylık sağlıyor. Oynanabilirlik olarak eşsiz olmasa da Gotham City Impostors yapmak istediğini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ses ve görsel efektler ile desteklenen vuruş hissini etkili şekilde hissediyorsunuz. Kendi oyun stilinize uygun seçebileceğiniz karakterler, hızınızı (görünümünüzü) ve kullanacağınız silahların tipini belirliyor. Ayrıca kendi karakter şablonlarınızı oluşturmanız da mümkün.

Oyunda seviye atladıkça yeni silahlar, ekipmanlar ve kıyafetler kullanılabilir hale geliyor. Ayrıca “fun facts”lerle karakterinizin hasar veya dayanıklılık gibi özelliklerini artırabiliyorsunuz. Batman ve Joker’den bozma enteresan kıyafetlerin çeşitliliği Gotham City Impostors’ın en göz dolduran yanlarından birisi.

Oyun modları yönünden GCI çok fazla çeşitlilik sunmuyor. Dört oyun modu: Psych Warfare, Fumigation, Bounty Hunter ve Team Deathmatch. Capture the Flag’e benzeyen Psych Warfare’de takımlar çeşitli noktalardaki bataryaları kendi bölgelerine getirerek mümkün olduğunca uzun süre korumaya çalışıyorlar. Fumigation’da oyuncular üç noktadaki gasblaster’ları kontrol altında tutup gaz seviyelerini %100’e çıkarmaya çalışıyorlar. Bounty Hunter modunda karşı takımın oyuncuları öldürüldüğünde düşen paraları toplayarak puan kazanmak gerekiyor. Team Deathmatch ise iki takımdan en çok skor yapanın kazandığı klasik oyun modu. Ayrıca challenges’a katılarak tek kişilik görevleri gerçekleştirebilir, sahip olduğunuz gadget’larda ustalaşabilir ve tecrübe puanı kazanabilirsiniz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]


[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
İşlemci: Çift çekirdek CPU 2.5 GHz veya üstü (Intel Core 2 Duo veya eşdeğer AMD)
RAM: 1.5 GB
HDD: 7 GB
Ekran Kartı: 256 MB DX9 Shader Model 3+ (GeForce 8600 veya ATI X1800 ve üstü)
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar