GTA 5’e Watch Dogs!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Mod yapımcıları arasında en ünlülerden olan JulioNIB, Watch Dogs oyununun ana karakterini ve hack olaylarını GTA 5’e uyarladı!

maxresdefault (1)

Son günlerde en çok oynanan ve son zamanların en iyi oyunlarından gösterilen GTA 5 oyunuyla ilgili, birçok değişik moda rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra, GTA 5’e tarz ve oyun şekli olarak benzerlik gösteren Watch_Dogs ise, GTA 5’in eski dönem konsollara gelmesinin ardından 8 ay geçmesiyle birlikte, raflardaki yerini almıştı.

Oldukça iddialı bir şekilde raflardaki yerini alan Watch_Dogs, ne yazıktır ki; oyuncularda bekledikleri etkiyi uyandırmadı. GTA 5 oyununun PC platformuna çıkmasının ardından, oyun neredeyse tamamen unutuldu diyebiliriz.

Daha önceleri GTA 4 ‘e Watch_Dogs oyununun hack ortamlarını ve silahlarını Scripting yapmasıyla tanıdığımız JulioNIB, şimdi de bu modu GTA 5 ‘de kullanılması için yeniden tasarladı.

gta-watch-dogs-mod

Oyunun ana karakterini ve tüm hack özelliklerini GTA 5’e ekleyen mod yapımcısı, oldukça ilgi çekici bir tarz ortaya koydu. Bakalım ne kadar beğenilecek.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar