GTA 6 Amerika Durağında!

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

GTA serisiyle mükemmel bir seri tutturan RockStar Games, GTA 5 ‘in popülerliğini yavaşça kaybetmesinin ardından, GTA 6 hakkında detayları da ortaya çıkartmaya başladı.

209595

GTA 5, PC için geç çıkmış olsa dahi, konsollardaki ilk oynanışının üzerinden tam 3 yıl geçti ve 2013 yılı yapımı bir oyun olmasıyla da, eski statüsüne kavuştu diyebiliriz. Elbette bununla birlikte, oyuncuların ve otoriterlerin GTA 6’yı aramaları da doğal olarak yavaştan meydana çıkmaya başladı.

GTA 6 ile ilgili yayılan söylentilerin başında, karakter değişimi olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar ki tüm oyunlarda erkek karakter yönettiğimiz Grand Theft Auto serisinde, kadın karakter yönetebileceğimiz gibi bir detay yer almaktadır. Bir diğer söylenti ise, alışılmış GTA konusundan çok farklı bir yapıya sahip olacağı yönünde. Yani standart GTA mantığını biraz olsun kenara bırakıp, GTA 5 ‘de 3 karakterle birlikte sunulan değişik konuya, daha değişik içerikler eklenebilir.

GTA-6-2

Farklı bir söylenti ise, GTA ‘nın Tokyo’yu konu alacağı yönündeydi. Fakat Tokyo’nun karışık yapısı, oldukça kalabalık bir şehir olmasıyla, bu durum oldukça zor gibi görünüyor. Amerika’da yer alan Gangster yapısı ve yaşayış tarzı da, oyuna tamamen uyum sağlamaktadır. Fakat Japon halkının yaşayışı bu oyunun tarzına ters düşüyor. 2019 yılında çıkması beklenen oyunla ilgili henüz resmi açıklama olmamasıyla beraber, eldeki bilgiler bu şekilde çoğalmaya devam ediyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar