Guild Wars 2 için 2. beta hafta sonu tarihi açıklandı

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Guild Wars 2 2. Beta Hafta Sonu

Guild Wars 2‘yi merakla bekleyen büyük bir kitle bir süredir ikinci beta hafta sonu tarihini açıklamaları için ArenaNet’e facebook sayfaları üzerinden baskı yapıyordu. Beklenen açıklama bugün oyunun prodüktörü Chris Whiteside’dan geldi.

8 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde başlayacak olan 2. beta hafta sonu, Pazartesi sabah Türkiye saati ile 10:00 sularında sona erecek.

ArenaNet’in sürprizi sadece bu değil tabii ki. Önceki beta ve stress test’te yarattığınız karakterleri bir sonraki betada kullanabileceksiniz. İlk beta hafta sonunda tespit edilen bir çok bug’a da el atılmış ve çeşitli düzenlemeler yapılmış. Bunlar arasında: grupların overflow sunucularda ayrılması sorunu, chat özelliği, klavye tuşlarını düzenleme, sunucu kararlılığı, performans sorunları ve ileride açıklayacakları bir çok sorun elden geçirilmiş.

Guild Wars 2 BWE2 hakkındaki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Ön inceleme için “Neden Guild Wars 2?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar