Guild Wars 2 için 2. beta hafta sonu tarihi açıklandı

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Guild Wars 2 2. Beta Hafta Sonu

Guild Wars 2‘yi merakla bekleyen büyük bir kitle bir süredir ikinci beta hafta sonu tarihini açıklamaları için ArenaNet’e facebook sayfaları üzerinden baskı yapıyordu. Beklenen açıklama bugün oyunun prodüktörü Chris Whiteside’dan geldi.

8 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde başlayacak olan 2. beta hafta sonu, Pazartesi sabah Türkiye saati ile 10:00 sularında sona erecek.

ArenaNet’in sürprizi sadece bu değil tabii ki. Önceki beta ve stress test’te yarattığınız karakterleri bir sonraki betada kullanabileceksiniz. İlk beta hafta sonunda tespit edilen bir çok bug’a da el atılmış ve çeşitli düzenlemeler yapılmış. Bunlar arasında: grupların overflow sunucularda ayrılması sorunu, chat özelliği, klavye tuşlarını düzenleme, sunucu kararlılığı, performans sorunları ve ileride açıklayacakları bir çok sorun elden geçirilmiş.

Guild Wars 2 BWE2 hakkındaki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Ön inceleme için “Neden Guild Wars 2?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

10 ay önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

1 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar