Guild Wars 2 için 2. beta hafta sonu tarihi açıklandı

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Guild Wars 2 2. Beta Hafta Sonu

Guild Wars 2‘yi merakla bekleyen büyük bir kitle bir süredir ikinci beta hafta sonu tarihini açıklamaları için ArenaNet’e facebook sayfaları üzerinden baskı yapıyordu. Beklenen açıklama bugün oyunun prodüktörü Chris Whiteside’dan geldi.

8 Haziran Cuma günü akşam saatlerinde başlayacak olan 2. beta hafta sonu, Pazartesi sabah Türkiye saati ile 10:00 sularında sona erecek.

ArenaNet’in sürprizi sadece bu değil tabii ki. Önceki beta ve stress test’te yarattığınız karakterleri bir sonraki betada kullanabileceksiniz. İlk beta hafta sonunda tespit edilen bir çok bug’a da el atılmış ve çeşitli düzenlemeler yapılmış. Bunlar arasında: grupların overflow sunucularda ayrılması sorunu, chat özelliği, klavye tuşlarını düzenleme, sunucu kararlılığı, performans sorunları ve ileride açıklayacakları bir çok sorun elden geçirilmiş.

Guild Wars 2 BWE2 hakkındaki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz. Ön inceleme için “Neden Guild Wars 2?” yazımızı okuyabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar